4. liga podkarpacka. Pogoń-Sokół Lubaczów wygrała w Głogowie i wskoczyła na pozycję lidera rozgrywek

Marcin Jastrzębski
facebook.com/pogonsokol
Zespół Pogoni-Sokół Lubaczów wygrał wyjazdowy bój z Głogovią Głogów Małopolski i przez stratę Cosmosu Nowotaniec został nowym liderem rozgrywek podkarpackiej czwartej ligi.

Ekipa z Lubaczowa chciała szybko zdominować rywala i w najważniejszej statystyce to się udało. Już przed przerwą goście otworzyli wynik. Gola na 0:1 zdobył Mateusz Jezierski. Po przerwie karnego na gola zamienił Dawid Król, a niedługo później do siatki trafił Szymon Dziadosz.

Głogovię było stać na kontaktowego gola autorstwa Grzegorza Płonki.

Głogovia Głogów Małopolski – Pogoń-Sokół Lubaczów 1:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Jezierski 27, 0:2 Król 58, 0:3 Dziadosz 73, 1:3 G. Płonka 80.

Głogovia: Lipka – Cząba (78 Maćkowiak), Łeń (78 Osuch), Kmiotek (65 Rudakow), Pilecki, Domoń, G. Płonka, Czop (70 Mamamela), Staszczak, Podiaczew (65 T. Płonka), Woźniak. Trener Kamil Kawa.

Pogoń-Sokół (wyjściowy skład): Siryk – Gul, Król, Rębisz, Dziadosz, Grabowski, Posljakow, L. Guedes, Jezierski, Gawle, S. Duda. Trener Konrad Wójtowicz.