40-metrowe wieżowce w Ustce

Fot.: sxc.hu
Takie wieżowce będą mogły zostać zbudowane w Ustce.
Takie wieżowce będą mogły zostać zbudowane w Ustce. Fot. sxc.hu
W czwartek w Ustce obradowała komisja gospodarki przestrzennej rady miejskiej. To właśnie na niej większość usteckich rajców opowiedziała się za wprowadzeniem zapisów umożliwiających budowę bardzo wysokich budynków.

Nasz komentarz - Nie zepsuć

Nasz komentarz - Nie zepsuć

Biznesmeni lubią szybki pieniądz i proste inwestycje, które zwracają nakłady w krótkim czasie. Jeżdżą do Egiptu, Tunezji Turcji, widzą tam wielkie kombinaty, mielące miliony turystów i marzy się im coś takiego nad Bałtykiem. Moim zdaniem, to niebezpieczne dla Ustki. Właśnie charakter starej rybackiej wiochy uważam za jej wielki atut. Byłaby szkoda, gdyby Ustkę ogarnęła modernizacja podobna do tej, która stała się udziałem pobliskiej wsi Zimowiska. Zimowisk już nie ma. To już tylko jakaś dzielnica domków jednorodzinnych.

Marcin Barnowski
marcin.barnowski@mediaregionalne.pl

Zapisy mają być wprowadzone do nowego studium zagospodarowania przestrzennnego oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Ostatecznie więc będzie je jeszcze musiała zatwierdzić cała ustecka rada. Dotychczas w całej Ustce obowiązywał odgórny, uzdrowiskowy przepis, że budynki nie mogą przekraczać 15 m wysokości.

- Zmieniliśmy statut miasta i wycofaliśmy się z tego ograniczenia. Musimy być bardziej liberalni. Mamy coraz mniej terenów inwestycyjnych, więc stoimy przed koniecznością stworzenia inwestorom możliwości rozbudowywania się w górę. Oczywiście z wyjątkiem centrum Ustki, czyli strefy A - wyjaśniał nam wczoraj motywy tej decyzji Jan Olech, burmistrz Ustki, zwolennik zmian.

- Inwestorzy, budując wyższe obiekty, szybciej uzyskają zwrot nakładów. Tarasy wysoko nad drzewami, z widokiem na morze będą wielką atrakcją.

Nieoficjalnie mówi się, że otwarcie furtki wieżowcom to krok w kierunku ściągnięcia do Ustki Ireny Eris, która niedawno odwiedziła kurort i zainteresowała się możliwością zbudowania wielkiego hotelu właśnie przy plaży zachodniej.

Wcześniej o zniesienie ograniczenia wysokościowego walczył najbogatszy ustczanin, biznsemen Jerzy Malek. Deklarował, że chce zbudować wysoki hotel na swojej działce przy ul. Wczasowej. Burmistrz zapowiada, że wkrótce także on będzie mógł zrealizować swoje wysokościowe wizje. Za wieżowcami jest też Józef Jaskuła z Towarzystwa Przyjaciół Ustki: - Nie można ciągle robić z Ustki wiochy i ograniczać ludzi z pomysłem na wielki hotel.

Ostrożniejszy w komentarzach był wczoraj tylko Marian Majkowski, doświadczony urbanista z doktoratem, mieszkający w Ustce: - Osobiście jestem za tym, żeby w Ustce stanęło kilka punktowców na obrzeżach miasta, ale sprawa wymaga szerokich społecznych konsultacji. Czy i jak przeprowadzą je usteccy radni, jeszcze nie wiadomo.

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 199

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
W dniu 03.04.2019 o 20:05, Gość napisał:

Co się dziwisz? Ratusz sprzedał już wszystko co mógł, więc została wycinka działek leśnych i pozwalanie na każdą głupotę niszczącą charakter miejscowości. Byle ratusz mógł wycisnąć jeszcze parę groszy m.in.na pensję burmistrza w metropolitalnej wysokości. A potem choćby potop, byle parę osób się nachapało.

G
Gość
W dniu 12.04.2019 o 12:26, Gość napisał:

stawiam, że autorem jest jeden z aktualnych radnych lub jedna z aktualnych radnych, to porażka, że mamy takich radnych namawiających do zaprzestania interesowania się ich decyzjami, którym wydumało się, że są uświęconym guru. Jak zrobimy wam referendum to 4 litery z tego uświęcenia upadną. A może pisał to jakiś ministrant ? :-)


Ośmieszają się coraz bardziej. Jeżeli taki jest poziom radnych - to aż szkoda miasta.
G
Gość
W dniu 03.04.2019 o 20:05, Gość napisał:

Co się dziwisz? Ratusz sprzedał już wszystko co mógł, więc została wycinka działek leśnych i pozwalanie na każdą głupotę niszczącą charakter miejscowości. Byle ratusz mógł wycisnąć jeszcze parę groszy m.in.na pensję burmistrza w metropolitalnej wysokości. A potem choćby potop, byle parę osób się nachapało.

g
gość
W dniu 03.04.2019 o 20:05, Gość napisał:

Co się dziwisz? Ratusz sprzedał już wszystko co mógł, więc została wycinka działek leśnych i pozwalanie na każdą głupotę niszczącą charakter miejscowości. Byle ratusz mógł wycisnąć jeszcze parę groszy m.in.na pensję burmistrza w metropolitalnej wysokości. A potem choćby potop, byle parę osób się nachapało.

G
Gość
W dniu 11.04.2019 o 06:22, Gość napisał:

Gdy to przeczytałem nabrałem przekonania, że to jednak spamujący troll, który ma uciechę napuszczając mieszkańców na ratusz. Bo w to, że ktoś pisze takie głupoty serio-trudno uwierzyć.Ale zakładając, że faktycznie w czyjejś głowie rodzą się takie pomysły - to dyskusja na argumenty z takim osobnikiem jest jak gra w szachy z gołębiem. I przypomina też kopanie leżącego - bronić się nie umie i przyjmuje co się da. W sumie żadna satysfakcja.To co tam sklecono jest rozbrajające - po pierwsze odradza zainteresowanie publicznymi pieniędzmi. Po drugie - zaczyna grozić. Zbudował jakimś cudem następującą konstrukcję "logiczną": "skoro rada coś uchwaliła, to krytykować tego nie można, bo radę wybrali mieszkańcy." No cóż... Tak analogicznie - najwyższa w Polsce władza ustawodawcza, czyli sejm - ustanawia wysokość wynagrodzenia posłów. Więc idąc tokiem rozumowania naszego genialnego kolorowego misia obywatel, który publicznie stwierdzi, że mu się to wynagrodzenie nie podoba, bo jest jego zdaniem zbyt wysokie(czy nawet zbyt niskie) - powinien zostać ukarany! Bo śmiał skrytykować wolę sejmu, wybrańców narodu! Tak powinno to wyglądać zdaniem naszego błyskotliwego kolegi. Naprawdę piękna sytuacja, rodem z najgorszych totalitarnych czasów. Już widać jakie misio ma poglądy na kwestię sprawowania publicznych funkcji.Wyobraża sobie ktoś posła, który domaga się ukarania obywatela, który wyraził opinie na temat poselskich uposażeń? Czy w ogóle jakichkolwiek decyzji parlamentu? I jak dużo byłoby takich ukaranych? Myślę, że jakieś 90% obywateli. Misio sobie to jak widać wyobraża. Niestety dla misia, a na szczęście dla społeczeństwa - demokracja umożliwia krytykowanie dowolnej ustawy czy uchwały i jest to coś najnormalniejszego w państwie prawa.Tak sobie jeszcze pomyślałem, że gdy zgodnie z decyzją wcześniejszej rady miasta uposażenie burmistrza było mniejsze - były jakieś tam głosy, że jest zbyt niskie. Idąc więc tokiem rozumowania naszego misia - tych nielicznych krytykujacych wówczas decyzję rady należałoby BEZWZGLĘDNIE UKARAĆ. Bo przecież domagając się większej pensji dla burmistrza krytykowali decyzję Głosu Ludu! Niestety nasz misio najwyraźniej nie wziął tego pod uwagę, ot zagwozdka będzie teraz ;)Tak jak napisałem to zapewne marny trollujący prowokator, bo trudno wierzyć żeby ktoś tak się ośmieszał i pisał te głupoty serio, mam jeszcze jakąś wiarę w ludzką racjonalność.

 

pewnie tak samo myśli o decyzjach burmistrza, albo, ech nie myśli tak, aleeee chciałby aby inni tak myśleli, bo ona czy ona ma w tym swój interes.

G
Gość
W dniu 10.04.2019 o 20:35, Gość napisał:

Można złośliwie odpisać, że ty z kolei się uaktywniasz, jak ktoś zarabia więcej od ciebie. Czyli w zasadzie przez to jesteś zawsze aktywny. No, ale nie każdy musi zarabiać dużo i musisz się do tego przyzwyczaić.Przepisy dotyczące finansów publicznych są zachowane w każdym przypadku, dochody są jawne i dostępne dla każdego. Tak nakazuje ustawa, a my prawa przestrzegamy w każdym aspekcie.Naszym zdaniem, jest to dobry wzór do naśladowania dla każdego, zaróno pod względem prawnym jak i pod względem pojęcia sukcesu zawodowego. Wysokość pensji nie może odbiegać od innych, muszą być zachowane wysokie standardy dotyczące wysokości zarobków na niektórych stanowiskach, to jest oczywiste dla wszystkich ludzi wykształconych.Przedstawiciele mieszkańców uchwalili wysokość zarobków, tak więc nie podważaj woli wyborców i ich przedstawicieli. Spamowanie i krecia robota na forum może się spotkać ze stanowczym sprzeciwem większości mieszkańców, a ich przedstawiciele muszą wykonywać wolę ludu i mogą zażądać głowy śmiałka, który wolę ludu lekceważy i podważa.


Gdy to przeczytałem nabrałem przekonania, że to jednak spamujący troll, który ma uciechę napuszczając mieszkańców na ratusz. Bo w to, że ktoś pisze takie głupoty serio-trudno uwierzyć.
Ale zakładając, że faktycznie w czyjejś głowie rodzą się takie pomysły - to dyskusja na argumenty z takim osobnikiem jest jak gra w szachy z gołębiem. I przypomina też kopanie leżącego - bronić się nie umie i przyjmuje co się da. W sumie żadna satysfakcja.
To co tam sklecono jest rozbrajające - po pierwsze odradza zainteresowanie publicznymi pieniędzmi. Po drugie - zaczyna grozić. Zbudował jakimś cudem następującą konstrukcję "logiczną": "skoro rada coś uchwaliła, to krytykować tego nie można, bo radę wybrali mieszkańcy." No cóż... Tak analogicznie - najwyższa w Polsce władza ustawodawcza, czyli sejm - ustanawia wysokość wynagrodzenia posłów. Więc idąc tokiem rozumowania naszego genialnego kolorowego misia obywatel, który publicznie stwierdzi, że mu się to wynagrodzenie nie podoba, bo jest jego zdaniem zbyt wysokie(czy nawet zbyt niskie) - powinien zostać ukarany! Bo śmiał skrytykować wolę sejmu, wybrańców narodu! Tak powinno to wyglądać zdaniem naszego błyskotliwego kolegi. Naprawdę piękna sytuacja, rodem z najgorszych totalitarnych czasów. Już widać jakie misio ma poglądy na kwestię sprawowania publicznych funkcji.
Wyobraża sobie ktoś posła, który domaga się ukarania obywatela, który wyraził opinie na temat poselskich uposażeń? Czy w ogóle jakichkolwiek decyzji parlamentu? I jak dużo byłoby takich ukaranych? Myślę, że jakieś 90% obywateli. Misio sobie to jak widać wyobraża. Niestety dla misia, a na szczęście dla społeczeństwa - demokracja umożliwia krytykowanie dowolnej ustawy czy uchwały i jest to coś najnormalniejszego w państwie prawa.
Tak sobie jeszcze pomyślałem, że gdy zgodnie z decyzją wcześniejszej rady miasta uposażenie burmistrza było mniejsze - były jakieś tam głosy, że jest zbyt niskie. Idąc więc tokiem rozumowania naszego misia - tych nielicznych krytykujacych wówczas decyzję rady należałoby BEZWZGLĘDNIE UKARAĆ. Bo przecież domagając się większej pensji dla burmistrza krytykowali decyzję Głosu Ludu! Niestety nasz misio najwyraźniej nie wziął tego pod uwagę, ot zagwozdka będzie teraz ;)
Tak jak napisałem to zapewne marny trollujący prowokator, bo trudno wierzyć żeby ktoś tak się ośmieszał i pisał te głupoty serio, mam jeszcze jakąś wiarę w ludzką racjonalność.
G
Gość
Można złośliwie odpisać, że ty z kolei się uaktywniasz, jak ktoś zarabia więcej od ciebie. Czyli w zasadzie przez to jesteś zawsze aktywny. No, ale nie każdy musi zarabiać dużo i musisz się do tego przyzwyczaić.
Przepisy dotyczące finansów publicznych są zachowane w każdym przypadku, dochody są jawne i dostępne dla każdego. Tak nakazuje ustawa, a my prawa przestrzegamy w każdym aspekcie.
Naszym zdaniem, jest to dobry wzór do naśladowania dla każdego, zaróno pod względem prawnym jak i pod względem pojęcia sukcesu zawodowego. Wysokość pensji nie może odbiegać od innych, muszą być zachowane wysokie standardy dotyczące wysokości zarobków na niektórych stanowiskach, to jest oczywiste dla wszystkich ludzi wykształconych.
Przedstawiciele mieszkańców uchwalili wysokość zarobków, tak więc nie podważaj woli wyborców i ich przedstawicieli.
Spamowanie i krecia robota na forum może się spotkać ze stanowczym sprzeciwem większości mieszkańców, a ich przedstawiciele muszą wykonywać wolę ludu i mogą zażądać głowy śmiałka, który wolę ludu lekceważy i podważa.

Gdy to przeczytałem nabrałem przekonania, że to jednak spamujący troll, który ma uciechę napuszczając mieszkańców na ratusz. Bo w to, że ktoś pisze takie głupoty serio-trudno uwierzyć.
Ale zakładając, że faktycznie w czyjejś głowie rodzą się takie pomysły - to dyskusja na argumenty z takim osobnikiem jest jak gra w szachy z gołębiem. I przypomina też kopanie leżącego - bronić się nie umie i przyjmuje co się da. W sumie żadna satysfakcja.
To co tam sklecono jest rozbrajające - po pierwsze odradza zainteresowanie publicznymi pieniędzmi. Po drugie - zaczyna grozić. Zbudował jakimś cudem następującą konstrukcję "logiczną": "skoro rada coś uchwaliła, to krytykować tego nie można, bo radę wybrali mieszkańcy." No cóż... Tak analogicznie - najwyższa w Polsce władza ustawodawcza, czyli sejm - ustanawia wysokość wynagrodzenia posłów. Więc idąc tokiem rozumowania naszego genialnego kolorowego misia obywatel, który publicznie stwierdzi, że mu się to wynagrodzenie nie podoba, bo jest jego zdaniem zbyt wysokie(czy nawet zbyt niskie) - powinien zostać ukarany! Bo śmiał skrytykować wolę sejmu, wybrańców narodu! Tak powinno to wyglądać zdaniem naszego błyskotliwego kolegi. Naprawdę piękna sytuacja, rodem z najgorszych totalitarnych czasów. Już widać jakie misio ma poglądy na kwestię sprawowania publicznych funkcji.
Wyobraża sobie ktoś posła, który domaga się ukarania obywatela, który wyraził opinie na temat poselskich uposażeń? Czy w ogóle jakichkolwiek decyzji parlamentu? I jak dużo byłoby takich ukaranych? Myślę, że jakieś 90% obywateli. Misio sobie to jak widać wyobraża. Niestety dla misia, a na szczęście dla społeczeństwa - demokracja umożliwia krytykowanie dowolnej ustawy czy uchwały i jest to coś najnormalniejszego w państwie prawa.
Tak sobie jeszcze pomyślałem, że gdy zgodnie z decyzją wcześniejszej rady miasta uposażenie burmistrza było mniejsze - były jakieś tam głosy, że jest zbyt niskie. Idąc więc tokiem rozumowania naszego misia - tych nielicznych krytykujacych wówczas decyzję rady należałoby BEZWZGLĘDNIE UKARAĆ. Bo przecież domagając się większej pensji dla burmistrza krytykowali decyzję Głosu Ludu! Niestety nasz misio najwyraźniej nie wziął tego pod uwagę, ot zagwozdka będzie teraz ;)
Tak jak napisałem to zapewne marny trollujący prowokator, bo trudno wierzyć żeby ktoś tak się ośmieszał i pisał te głupoty serio, mam jeszcze jakąś wiarę w ludzką racjonalność.
G
Gość
W dniu 10.04.2019 o 23:03, Gość napisał:

A kto napisał, że nie są? Było tylko powiedziane, że ludzie mają prawo i powinni się tym interesować. Nie można im zabronić. Ten, kto to prawo kwestionuje, czy chociażby odradza takie zainteresowanie -a z tym mamy tutaj ewidentnie do czynienia- narusza zasady demokracji. A to poważny zarzut. "My", "Naszym"- tzn. kto i czyim? Wyjaśnijcie, bo trudno zrozumieć. Przepychacie się przy klawiaturze, czy jak to technicznie wygląda?

 

jak siedzą w Klubie i mają jeden laptop to się przepychają :-)

G
Gość
W dniu 10.04.2019 o 20:35, Gość napisał:

Przepisy dotyczące finansów publicznych są zachowane w każdym przypadku, dochody są jawne i dostępne dla każdego. 

 

A kto napisał, że nie są? Było tylko powiedziane, że ludzie mają prawo i powinni się tym interesować. Nie można im zabronić. Ten, kto to prawo kwestionuje, czy chociażby odradza takie zainteresowanie -a z tym mamy tutaj ewidentnie do czynienia- narusza zasady demokracji. A to poważny zarzut.

 

 

 my prawa przestrzegamy w każdym aspekcie.

Naszym zdaniem, jest to dobry wzór do naśladowania dla każdego,

 

 

"My", "Naszym"- tzn. kto i czyim? Wyjaśnijcie, bo trudno zrozumieć. Przepychacie się przy klawiaturze, czy jak to technicznie wygląda?

G
Gość

Spamowanie i krecia robota na forum może się spotkać ze stanowczym sprzeciwem większości mieszkańców, a ich przedstawiciele muszą wykonywać wolę ludu i mogą zażądać głowy śmiałka, który wolę ludu lekceważy i podważa.

 

 

 

 

 

 

Uwaga uwaga, ktoś mający się za GŁOS LUDU przemówił- doszło już do tego że przy braku argumentów zaczęły się  groźby :lol: :lol: :lol:  uważajcie na swoje głowy ludzie wyrażający opinie na forach !  :ph34r:  :D

G
Gość
W dniu 10.04.2019 o 20:35, Gość napisał:

 Można złośliwie odpisać, że ty z kolei się uaktywniasz, jak ktoś zarabia więcej od ciebie. Czyli w zasadzie przez to jesteś zawsze aktywny. No, ale nie każdy musi zarabiać dużo i musisz się do tego przyzwyczaić.Przepisy dotyczące finansów publicznych są zachowane w każdym przypadku, dochody są jawne i dostępne dla każdego. Tak nakazuje ustawa, a my prawa przestrzegamy w każdym aspekcie.Naszym zdaniem, jest to dobry wzór do naśladowania dla każdego, zaróno pod względem prawnym jak i pod względem pojęcia sukcesu zawodowego. Wysokość pensji nie może odbiegać od innych, muszą być zachowane wysokie standardy dotyczące wysokości zarobków na niektórych stanowiskach, to jest oczywiste dla wszystkich ludzi wykształconych.Przedstawiciele mieszkańców uchwalili wysokość zarobków, tak więc nie podważaj woli wyborców i ich przedstawicieli. Spamowanie i krecia robota na forum może się spotkać ze stanowczym sprzeciwem większości mieszkańców, a ich przedstawiciele muszą wykonywać wolę ludu i mogą zażądać głowy śmiałka, który wolę ludu lekceważy i podważa.     

 

zaorali cię i zgasili jak peta w toalecie, a ty w odpowiedzi bełkot- byle więcej, ale bez sensu. Wszyscy mają się prawo i powinni się  interesować pensjami władzy i nikt im nie może zabronić. Spamuj i rób dalej krecią robotę, widać dokładnie na czyją rzecz i jak działasz.

G
Gość
W dniu 10.04.2019 o 06:17, Gość napisał:

Widać jak bardzo się uaktywniasz, gdy ktoś tylko wspomni o pensji burmistrza. I jak ci się wtedy włącza zdarta płyta o "cudzej kieszeni".Otóż gdybyś mial"po drodze że szkołą"to wiedzialbys czemu ustawodawcy ustanawiają takie a nie inne mechanizmy dotyczące zarobków osób sprawujących władzę, pełniących funkcje publiczne. I dlaczego nie tylko prawem, ale często i obowiązkiem obywatela jest interesowanie się pensjami tych osób. Skoro tego nie wiesz - to się doedukuj. A póki co misiu kolorowy nie ty będziesz tutaj ustanawiał nowe przepisy i zasady, i nie będziesz mówił ogółowi co z zakresu finansów PUBLICZNYCH ma ludzi interesować, a co nie.Jeżeli komukolwiek nie podoba się zainteresowanie jego pensją to może iść za twoją genialną radą - zająć się zbiórką odpadów wtórnych, a nie sprawowaniem funkcji publicznej. To taka ogólna zasada, nie dotyczy tylko Ustki.Więc skończ już tutaj z tymi żałosnymi próbami odwracania uwagi od ważnych dla mieszkańców spraw, bo W ZAKRESIE FINANSÓW PUBLICZNYCH mogą i powinni się interesować różnymi kieszeniami, a tobie nic do tego.

 

Można złośliwie odpisać, że ty z kolei się uaktywniasz, jak ktoś zarabia więcej od ciebie. Czyli w zasadzie przez to jesteś zawsze aktywny. No, ale nie każdy musi zarabiać dużo i musisz się do tego przyzwyczaić.

Przepisy dotyczące finansów publicznych są zachowane w każdym przypadku, dochody są jawne i dostępne dla każdego. Tak nakazuje ustawa, a my prawa przestrzegamy w każdym aspekcie.

Naszym zdaniem, jest to dobry wzór do naśladowania dla każdego, zaróno pod względem prawnym jak i pod względem pojęcia sukcesu zawodowego. Wysokość pensji nie może odbiegać od innych, muszą być zachowane wysokie standardy dotyczące wysokości zarobków na niektórych stanowiskach, to jest oczywiste dla wszystkich ludzi wykształconych.

Przedstawiciele mieszkańców uchwalili wysokość zarobków, tak więc nie podważaj woli wyborców i ich przedstawicieli. 

Spamowanie i krecia robota na forum może się spotkać ze stanowczym sprzeciwem większości mieszkańców, a ich przedstawiciele muszą wykonywać wolę ludu i mogą zażądać głowy śmiałka, który wolę ludu lekceważy i podważa.

 

 

G
Gość
W dniu 10.04.2019 o 07:05, Gość napisał:

 Co się dziwisz? Ratusz sprzedał już wszystko co mógł, więc została wycinka działek leśnych i pozwalanie na każdą głupotę niszczącą charakter miejscowości. Byle ratusz mógł wycisnąć jeszcze parę groszy m.in.na pensję burmistrza w metropolitalnej wysokości. A potem choćby potop, byle parę osób się nachapało. 

G
Gość
W dniu 10.04.2019 o 06:17, Gość napisał:

Widać jak bardzo się uaktywniasz, gdy ktoś tylko wspomni o pensji burmistrza. I jak ci się wtedy włącza zdarta płyta o "cudzej kieszeni".Otóż gdybyś mial"po drodze że szkołą"to wiedzialbys czemu ustawodawcy ustanawiają takie a nie inne mechanizmy dotyczące zarobków osób sprawujących władzę, pełniących funkcje publiczne. I dlaczego nie tylko prawem, ale często i obowiązkiem obywatela jest interesowanie się pensjami tych osób. Skoro tego nie wiesz - to się doedukuj. A póki co misiu kolorowy nie ty będziesz tutaj ustanawiał nowe przepisy i zasady, i nie będziesz mówił ogółowi co z zakresu finansów PUBLICZNYCH ma ludzi interesować, a co nie.Jeżeli komukolwiek nie podoba się zainteresowanie jego pensją to może iść za twoją genialną radą - zająć się zbiórką odpadów wtórnych, a nie sprawowaniem funkcji publicznej. To taka ogólna zasada, nie dotyczy tylko Ustki.Więc skończ już tutaj z tymi żałosnymi próbami odwracania uwagi od ważnych dla mieszkańców spraw, bo W ZAKRESIE FINANSÓW PUBLICZNYCH mogą i powinni się interesować różnymi kieszeniami, a tobie nic do tego.

Krótko i na temat. Ucz się misiu, ucz.

G
Gość
W dniu 03.04.2019 o 20:05, Gość napisał:

Co się dziwisz? Ratusz sprzedał już wszystko co mógł, więc została wycinka działek leśnych i pozwalanie na każdą głupotę niszczącą charakter miejscowości. Byle ratusz mógł wycisnąć jeszcze parę groszy m.in.na pensję burmistrza w metropolitalnej wysokości. A potem choćby potop, byle parę osób się nachapało.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3