MKTG SR - pasek na kartach artykułów

50 lat razem. Zgodne małżeństwa otrzymały medale za „Długoletnie pożycie małżeńskie”, które wręczył Ryszard Sylka (zdjęcia)

Sylwia Lis
Jubileusz w bytowskim urzędzie.
Jubileusz w bytowskim urzędzie. UM Bytów
50 lat razem. Zgodne małżeństwa otrzymały medale za „Długoletnie pożycie małżeńskie”, które wręczył Ryszard Sylka, burmistrz Bytowa.

W Urzędzie Miejskim w Bytowie odbyły się uroczyste spotkania burmistrza z jubilatami świętującymi w tym roku złote gody. Kierownik USC przywitała pary i złożyła życzenia. Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud włożony w zapewnienie bytu rodzinie, za wychowanie dzieci i przeżycie w jednym związku małżeńskim 50 lat jubilaci zostali odznaczeni medalami przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Dekoracji w imieniu prezydenta RP medalami za „Długoletnie pożycie małżeńskie” dokonał burmistrz Ryszard Sylka, który dostojnym jubilatom życzył długich i pogodnych lat w zdrowiu, wszelkiej pomyślności oraz pogratulował tak długiego stażu małżeńskiego. Odznaczeni: Teresa i Kazimierz Niklasowie z Bytowa, Krystyna i Jan Januszewscy z Bytowa, Anna i Wacław Szczerbowie z Bytowa, Jadwiga i Józef Łasińscy z Bytowa, Klara i Zygmunt Naczkowie z Bytowa, Barbara i Mikołaj Michniewiczowie z Bytowa, Krystyna i Kazimierz Jażdżewscy z Bytowa, Krystyna i Zbigniew Kozłowscy z Bytowa, Lidia i Roman Kołpaccy z Bytowa, Halina i Jan Matysiakowie z Bytowa, Helena i Piotr Zielonkowie z Grzmiącej, Danuta i Mieczysław Orzechowscy z Bytowa, Krystyna i Marian Gawinowie w Rekowa, Urszula i Stanisław Dorozikowie z Bytowa, Jolanta i Stanisław Pilarczykowie z Bytowa, Urszula i Wojciech Błaszkowscy z Bytowa, Halina i Tadeusz Kuligowie z Gostkowa.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Eurowybory 2024. Najważniejsze "jedynki" na listach

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza