Amator Kiełpino - Gryf Słupsk 2:0 (wideo). Wyniki IV ligi

sten
Amator Kiełpino - Gryf Słupsk 2:0
Amator Kiełpino - Gryf Słupsk 2:0 archiwum
W debiucie nowego trenera, Gryf Słupsk przegrał z Amatorem w Kiełpinie 0:2 (0:1).

W pierwszej połowie słupska drużyna mogła strzelić trzy bramki. Wszystkie szanse miał Stasiak. Już w piątej minucie trafił w słupek, kilkanaście minut później po strzale głową - w poprzeczkę. Zaraz później piłka strzelona z woleja minęła minimalnie słupek gospodarzy.

Amator Kiełpino - Gryf Słupsk 2:0 (1:0)
1:0 Damian Grembocki (29), 2:0 Marcin Dampc (78)

Żółte kartki: Dampc - Jarowski, Ratajczyk, B.Stępień, K.Ulanowski, Kaczmarek, A.Wódkiewicz, Michalak
Czerwona kartka: K.Ulanowski (90)
Widzów: 200 (60 ze Słupska)

Amator: M.Arndt - Żabiński, M.Dawidowski, Ustowski, Adamus, Płachecki (90 Rytlewski), Kuss, Kosek (52 Miłosz), Dampc. Grembocki, Dziengielewicz (46 Klaman).

Gryf: Ratajczyk - Michalak, Jarowski, Bobrowski, K.Ulanowski, Kozłowski, Kaczmarek, B.Stępień (70 Przełuski), K.Oblizajek (62 A.Wódkiewicz), Węgliński, Stasiak.