Amber Cup: Team Forcars Słupsk zagra w sobotnim turnieju gwiazd

Rafał Szymański, Jarosław Stencel
Największe emocje w hali Gryfia czekają kibiców w sobotę.
Największe emocje w hali Gryfia czekają kibiców w sobotę. Fot. Łukasz Capar
Team Forcars Słupsk zwyciężył w turnieju regionalnym Amber Cup pokonując w finale Karola Pęplino 2:1. Słupszczanie wystąpią zatem w sobotnim turnieju gwiazd

W meczu o trzecie miejsce Blue Moon Szczecin wygrał 5:2 z Podgórzem Gdynia.

W turnieju gwiazd V Amber Cup 8 stycznia, w sobotę, gościć więc będziemy: Pumę Team (zespół złożony z piłkarzy grających w ekstraklasie, mających podpisane umowy z firmą Puma), Śląsk Wrocław, Lechię Gdańsk, Lambadę (drużyna gwiazd prowadzona przez Mateusza Borka), Gryfa Słupsk (jako organizator turnieju), Wisłę Kraków, Gwiazdy Ligi oraz Team Forcars Słupsk.

Ósemka drużyn w turnieju gwiazd zagra w dwóch grupach, mecze trwać będą po dwanaście minut.

Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do półfinałów. Tutaj spotkania trwać już będą dwa razy po osiem minut. Zwycięzcy półfinałów zagrają o pierwsze miejsce także dwie połowy po osiem minut, przegrani o trzecie miejsce w turnieju zagrają podobnie jak finał (2x8 minut).

Zmagania piłkarzy w turnieju gwiazd zaczną się w sobotę, 8 stycznia około godz. 13.

O 12.30 na placu Zwycięstwa zbiorą się kibice Gryfa Słupsk (którzy zapowiadają efektowną oprawę turnieju), aby wspólnie przemaszerować na turniej do Gryfii.