Angelika Cichocka ze srebrem na Halowych Mistrzostwach Świata! (zdjęcia)

(fen) ​
Angelika Cichocka na podium Halowych Mistrzostw Świata!
Angelika Cichocka na podium Halowych Mistrzostw Świata! Kamil Nagórek
Biegaczka Angelika Cichocka (Talex Borysław Borzytuchom) zanotowała sukces podczas XV Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce w Sopocie.
Angelika Cichocka zdobyła srebrny medal podczas Halowych Mistrzostw Świata w Sopocie.

Angelika Cichocka - bieg po srebro w Ergo Arenie

Zdobyła srebrny medal w biegu finałowym na 800 m. Jej czas to 2.00,45 min. Zwyciężyła Amerykanka Chanelle Price z najlepszym wynikiem sezonu - 2.00,09 min. Trzecie miejsce zajęła Białorusinka Marina Arzamasowa - 2.00,79 min.

Trenująca w ULKS Talex Borysław Borzytuchom zawodniczka uzyskała jednocześnie drugi najlepszy wynik w historii Polski w biegu na 800 metrów.

Angelika Cichocka zdobyła dla Polski drugi medal podczas halowych Mistrzostw Świata w sopockiej Ergo Arenie. Dzień wcześniej sukces święciła Kamila Lićwinko, która wywalczyła złoto w skoku wzwyż.