Apartamenty Na Wydmie u Eli - Ustka

Redakcja

Apartamenty Na Wydmie u Eli są położone w zachodniej części Ustki na skraju miasta w otoczeniu sosonowego lasu na wydmie 300 metrów od morza i 200 metrów od portu, przy ujściu rzeki Słupi do morza. Zachodnia szeroka i piaszczysta plaża oraz korzystny mikroklimat z dużą zawartościa jodu w powietrzu zapewniają dobry wypocznynek. Nad morze idzie się leśną ścieżką przez pachnący sosnowy las.
Ustka posiada liczne obiekty do zwiedzania min. port rybacki, muzeum, latarnię morską, bunkry poniemieckie. Dodatkową atrakcją są wycieczki statkiem po Bałtyku, dalekomorskie połowy dorsza, wycieczki na wyspę Borholm, aquapark w Jarosławcu lub Słupsku, prom przez kanał na drugą stronę Ustki, świerze ryby do kupienia w pobliskim porcie, szlak rowerowy "Szlakiem zwiniętych torów", coroczne imprezy lenie organizowane przez miasto takie jak, pokaz ogni sztucznych w lipcu i wiele innych.

Apartamenty u Eli, to dwa mieszkania w budynku 4-kontygnacyjnym z windą. Jedno mieszkanie jest na pierwszym piętrze, słoneczne, z balkonem. Drugie mieszkanie, słoneczne, na drugim piętrze z 20 metrowym tarasie. Na balkonie stoliki i krzesła. Mieszkania są dwusypialniowe, 43 metry kwadratowe w pełni wyposażone, 4-5 miejsc do spania. W sypialni dwa tapczany, komoda, TV satelitarna, internet, szafka nocna i lampa, radiomagnetofon z mp4. W dużym pokoju weresalka, fotele, ława. Wyposażona kuchnia, płyta ceramiczna, lodówka, komplet naczyń, sztućców, kieliszków, patelnia, garnki, środki czystośći, żelazko i deska do prasowania, W łazience prysznic lub wanna, pralka. Więcej informacji i zdjęć na stronie www.ela.nadmorzem.com
Na terenie osiedla dwa sklepy spożywcze, restauracja, baza fizjoterapii z pełną gamą zabiegów, wypożyczalnia rowerów.

Doba rozpoczyna się zakwaterowaniem najpóźniej od godz. 14 w dniu przyjazdu (od 10 można już znosić bagaże) i kończy się zazwyczaj do godziny 10 w dniu wyjazdu.
Cena ok. 180-200 zł za dobę za całe mieszkanie (4-5 spań) w zależności od długości pobytu.
Zapraszamy. Kontakt: Elżbieta 508 729 646 e-mail: ttekarchut@hotmail.com

Więcej informacji i zdjęć na stronie www.ela.nadmorzem.com
Obiekty całoroczne, ogrzewane.

Wideo

Dodaj ogłoszenie