Artur W. aresztowany na trzy miesiące za udział w bójce

Bogumiła Rzeczkowska
Bogumiła Rzeczkowska

Wideo

Zobacz galerię (5 zdjęć)
Sąd Rejonowy w Słupsku zastosował trzymiesięczny areszt wobec 42-letniego Artura W., podejrzanego o udział w bójce w salonie gier oraz posiadanie broni palnej.

Do zdarzenia, w którym brało udział kilka osób, doszło w salonie gier przy ul. Mickiewicza w Słupsku we wtorek wieczorem. Policja zatrzymała dwie osoby. Część uczestników pouciekała.

- Wobec jednego z zatrzymanych Artura W. skierowaliśmy do Sądu Rejonowego w Słupsku wniosek o tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące - informuje Krzysztof Młynarczyk, zastępca prokuratora okręgowego w Słupsku. - Mężczyzna ten jest podejrzany o udział w bójce i posiadanie broni palnej.

W bójce brało udział kilka osób. Używano też ostrych narzędzi. Ktoś został ranny.
Drugi zatrzymany mężczyzna został zwolniony, ale szybko zatrzymany do innej sprawy, na temat której prokurator nie chce się wypowiadać.

Prowadzony przez konwój policji na posiedzenie aresztowe 42-letni Artur W. na twarzy miał widoczne ślady pobicia.

W piątek po południu sędzia Krzysztof Obst zastosował zgodnie z wnioskiem prokuratora trzymiesięczne aresztowanie Artura W.

Podejrzany Artur W. kilka lat temu został skazany w sprawie strzelaniny przy stadionie na ul.Madalińskiego w Słupsku, gdzie latem 2015 roku spotkały się dwie konkurencyjne grupy słupskie.

Dodaj ogłoszenie