Piotr Rutkowski
Agnieszka Radwańska uczestniczy w turnieju legend w Australian Open
Agnieszka Radwańska uczestniczy w turnieju legend w Australian Open wojciech matusik / polskapress
We wtorek Agnieszka Radwańska od zwycięstwa rozpoczęła zmagania w turnieju legend. Wówczas jej partnerką była Słowaczka Daniela Hantuchova. Dziś natomiast krakowianka zagrała w mikście.

W środę Radwańska wraz z partnerującym jej Czechem Radkiem Stepankiem pokonali w dwóch setach Hantuchovą oraz Tommy’ego Haasa. W pierwszym secie para polsko-czeska od stanu 2:4 wygrała cztery gemy z rzędu. O losach drugiej partii spotkania zadecydowało jedno przełamanie. W czasie meczu nie brakowało ciekawych wymian, zobacz jedną z nich:

Wyniki turnieju legend - mikst:

A. Radwańska, R. Stepanek (Polska, Czechy) – D. Hantuchova, T. Haas (Słowacja, Niemcy) 6:4 6:3

We czwartek Agnieszka Radwańska i Daniela Hantuchova w pierwszym meczu na Rod Laver Arena zmierzą się z Ivą Majoli i Barborą Schett.