Autonomia. Nasz sposób na Twój tani i pewny samochód

Materiał informacyjny VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES
Udostępnij:
Dobre auto z drugiej ręki może służyć nam przez lata. Znalezienie takiego samochodu auta nie jest jednak łatwe. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie trwa prawdziwy boom na pojazdy używane. Autonomia to oferta Volkswagen Financial Services przystępnych, comiesięcznych opłat za auto używane ze sprawdzoną historią i przebiegiem.

Pandemia spowodowała nie tylko zmianę naszych przyzwyczajeń, ale wymusiła wręcz nowe. Sporo osób przeniosło się z komunikacji, by podróże do i z pracy realizować własnym pojazdem. Podobnie zmieniła się sytuacja przy planowaniu urlopów. Coraz częściej wybieramy samochód, by dojechać i wrócić z letnich wakacji, czy zimowych ferii.

No dobrze, ale nie wszystkich stać na własne, nowe auto. Rozwiązaniem jest kupno auta używanego. Ale i tu pojawiają się problemy - coraz trudniej jest o sprawdzony samochód używany, w miarę młody, a przy tym niedrogi. Powstaje też pytanie - czy auto używane trzeba od razu kupować?

I tu pojawia się Autonomia.

Autonomia. Sposób na sprawdzone, młode i tanie auto używane

Autonomia to oferta Volkswagen Financial Services na sprawdzone pod względem technicznym samochody używane w niskich ratach i z udokumentowanymi przeglądami i naprawami przeprowadzanymi w ASO oraz z gwarantowanym przebiegiem.

Niska rata to nie chwyt marketingowy. Niskie raty nie są niskie tylko z nazwy. Jest to możliwe dzięki konstrukcji oferty. Polega ona na tym, że podczas trwania umowy spłacana jest tylko i wyłącznie utrata wartości pojazdu, nie zaś jego cała cena. To tak, jakbyśmy sami kupili auto za jakąś kwotę i następnie, po jakimś czasie je sprzedali.

Co ważne, Autonomia to możliwość użytkowania pojazdu zarówno w kredycie lub leasingu, czyli oferta skierowana jest dla każdego klienta: indywidualnego, mikro przedsiębiorcy czy menadżera firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Autonomia. Jak to działa?

Przede wszystkim musimy wybrać z bogatej oferty aut używanych dostępnych w Autonomii. Podczas spotkania ze sprzedawcą – lub na stronie internetowej autonomiauzywane.pl – wybieramy auto. Następnie musimy określić, jak długo planujemy nim jeździć (24, 36 lub 48 miesięcy), ile przeciętnie pokonamy kilometrów rocznie i jaka miesięczna opłata będzie nam odpowiadała. Nie musimy, ale możemy też wnieść też wkład własny - dzięki temu opłata za użytkowanie pojazdu będzie jeszcze mniejsza. I to wszystko!
Po podpisaniu umowy możemy cieszyć się sprawdzonym, bezpiecznym, a przy tym nowoczesnym autem.

Autonomia. Co dalej, gdy skończy się umowa?

Autonomia to nie tylko niskie raty, ale także wygodna dla klienta możliwości zwrotu auta po zakończeniu umowy. Oznacza to, że nie trzeba tracić cennego czasu, pieniędzy, ani nerwów, które zwykle towarzyszą sprzedaży auta. A i tak zazwyczaj nie otrzymujemy za nie kwoty, którą oczekiwaliśmy.

Kiedy zakończy się umowa, klient ma trzy możliwości.

  • może zwrócić samochód do dealera i przesiąść się na inny, żeby przez następne lata korzystać z kolejnego, nowszego modelu. W tym celu należy zawrzeć nową umowę;
  • jeśli użytkowany samochód spełnia wszystkie oczekiwania i chcemy go mieć na własność, wtedy można go wykupić. Jaka będzie cena wykupu dowiemy się już przy podpisywaniu umowy;
  • możemy też pozostać przy sprawdzonym już przez nas aucie i nadal kontynuować opłacanie miesięcznych rat, które w dalszym ciągu będą odpowiadały wyłącznie utracie jego rynkowej wartości.

Autonomia. Same korzyści

Autonomia to nie tylko oszczędność naszego czasu, ale przede wszystkim pieniędzy. Miesięczna opłata za samochód zaczyna się już od kilkuset złotych, a w leasingu dodatkowo za 1 zł można wykupić ubezpieczenie komunikacyjne na pierwszy rok, a za kolejne 1 zł pakiet przeglądów serwisowych.

Przez ten czas trwania umowy płacimy niską ratę miesięczną i swobodnie korzystamy z pojazdu. Nie spłacamy wartości całego auta – płacimy jedynie za przewidywaną utratę jego wartości w okresie użytkowania, co wpływa na wysokość miesięcznej opłaty. Dzięki temu stać nas na młode auto prosto z salonu.

Nie musimy martwić się, jak w przypadku zakupu kilkunastoletnich aut używanych, których utrzymanie wiąże się z ciągłymi naprawami w najmniej spodziewanych momentach.

Przez cały czas trwania umowy korzystamy swobodnie z samochodu, a jednocześnie zachowujemy niezależność – i sami decydujemy, czy wykupić auto, czy je zwrócić i wybrać nowszy model. Nie musimy też martwić się o późniejszą sprzedaż pojazdu, negocjowanie ceny z potencjalnymi nabywcami, etc. Tym wszystkim, za nas zajmą się inni, a my możemy zdecydować się na kolejny, młodszy, sprawdzony model auta.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Autonomia. Nasz sposób na Twój tani i pewny samochód - Polska Times

Przejdź na stronę główną Głos Pomorza
Dodaj ogłoszenie