Awans Bytovii do II ligi! Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 0:1

Archiwum
Wielki sukces Drutexu Bytovii Bytów! Piłkarze z Bytowa pokonując 1:0 Błękitnych w Stargardzie Szczecińskim zapewnili sobie awans do II ligi na dwie kolejki przed końcem rozgrywek.

Zwycięską bramkę zdobył Wojciech Pięta po zagraniu z rzutu wolnego. Bytowski pomocnik zagrał piłkę w pole karne, tam nikt nie zdołał jej sięgnąć i futbolówka wpadła do siatki. Potem okazje mieli jeszcze Tomasz Ciemniewski i ponownie Pięta. W drugiej połowie gospodarze starali się wyrównać. Jarosław Piskorz trafił w słupek z rzutu wolnego w 54 minucie.