Awantura w Sejmie. Szacki o Konwińskim: Poseł z objawami histerii

(bos)
Ostre wystąpienie słupskiego posła PO Zbigniewa Konwińskiego w Sejmie. I niestety złośliwe uwagi dziennikarzy.

Podczas wtorkowego wystąpienia w Sejmie słupski poseł PO Zbigniew Konwiński wystąpił z ostrą krytyką rządu.

- Taki gwałt na prawie, na Konstytucji dokonał się z 12 na 13 grudnia '81 roku - mówił poseł w kierunku rządu Prawa i Sprawiedliwości. -Wylądujecie tam, gdzie wasze miejsce, na śmietniku historii.

- Czego się boicie? Że usłyszycie pytania, na które i tak nie udzielicie odpowiedzi? No w jakim kierunku wy zmierzacie? W kierunku Sejmu niemego? Powinniście się wstydzić. Wylądujecie tam, gdzie wasze miejsce. Na śmietniku historii! - mówił wyraźnie wzburzony poseł Konwiński.

Jego wystąpienie skomentował na Twitterze dziennikarz Polityki Wojciech Szacki. Określił je mianem "histerycznego".

Poseł Zbigniew Konwiński w rozmowie z nami stwierdził, że ostre sformułowania w jego wystąpieniu były konieczne bo: - Mamy do czynienia z gwałtem na Konstytucji.

Poseł nie chciał natomiast komentować słów dziennikarza: - Mamy w Polsce wolność prasy i wypowiedzi - skwitował tylko.

Popularne na gp24:
Nocne zdjęcia ringu - wygląda imponująco
Wigilia Caritasu w Słupsku (zdjęcia)
Lodowisko na placu Zwycięstwa otwarte (wideo, zdjęcia)
Stłuczka policji przy Galerii Słupsk
Cheerleaders Maxi Energa Słupsk w trakcie meczu

gp24

Najnowsze informacje dot. koronawirusa

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 92

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

r
robota jakby co jest
W dniu 27.12.2015 o 16:42, Gość napisał:

Co się tak dziwicie histerii Konwińskiego? Tyle lat dzięki wierności partii i towarzyszom wygodnie mu się żyje na koszt podatników bez skalania się pracą. A tu przychodzi taki PiS i grunt pod nogami zaczyna drżeć i się usuwać.

 

albo odlozyl troche kasy na czarna godzine, albo trzeba bedzie mu wyemigrowac albo do roboty sie wziac,
ale gdzie,
do  Malka na tasme przy rybach ? Nie wiadomo czy wytrzyma, bo on nie zwyczajny do pracy i wstawania o czwartej trzydzesci rano.

g
gość
W dniu 26.12.2015 o 00:25, Wrogowie Polski jątrzą. napisał:

Zauważmy, że wyrywamy się tutaj z tego europejskiego pojmowania ruchów feministycznych, genderowych, ale także problemu imigrantów i to się nie podoba tej europejskiej „elicie”. Dlatego też te ataki na nas będą zwielokrotnione. Trzeba mobilizować naród do obrony suwerenności: państwowej, gospodarczej i kulturowej. Walka nie toczy się ani o Trybunał Konstytucyjny, ani o demokrację, walka toczy się o kulturowe i ideowe oblicze naszego kraju, a przede wszystkim o suwerenność-prof. Broda.

 

Ciekawe żródło informacji dzisiaj z  Onet wiadomości  p.t.- siły rzadowe odbiły miasto Ramadi -  o planach KOD-u  po wejsciu na link jest podana mapa  manifestacji 

 

~Cenzorzy ciekawe czy puścicie: Petru=zdrada=Soros : 

      wolna- polska.pl  sorosdaje150mlndolarów nawalkę odemokracje wPolsce~Cenzorzy ciekawe czy puścicie: Petru=zdrada=Soros  
Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny. Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce.
Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest finansowany ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów.
Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru.
Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.

 

Zobacz koniecznie: Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny. Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. 

Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest finansowany ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów.

Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru.

Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.

Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w manifestacjach na których wykrzykiwali anty imigranckie hasła.

Drugi Majdan w Warszawie – co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru – nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $.

Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”. Szkolenia odbywają się między innymi w Centrum Żydowskim.

„Mowa nienawiści” to doskonały knebel dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą. Z ostatnich informacji które posiadam wynika, że celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Najważniejsza będzie Warszawa. Planowane są naprawdę duże prowokacje i są na to olbrzymie środki finansowe.

Orwelowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów da zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych a to da lewackim rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO.

Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest bardzo niewygodnym partnerem którego trzeba spacyfikować za pomocą powrotu do władzy PO i Nowoczesnej. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji przez KOD Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066.

Oto plany manifestacji Kodu na najbliższą sobotę:

 
G
Gość

Co się tak dziwicie histerii Konwińskiego? Tyle lat dzięki wierności partii i towarzyszom wygodnie mu się żyje na koszt podatników bez skalania się pracą. A tu przychodzi taki PiS i grunt pod nogami zaczyna drżeć i się usuwać.

P
POpaligłupowe pietrusy-DNO

RZEPIŃSKI na telefon PO odejdż, wstydu sędziom i in. Polakom oszczędż : Rzepiński miej odrobinę honoru i odejdz, nie jątrz nadal , nie niszcz młodej demokracji, nie niszcz Polski.
Polacy czekają.
Lecz choćby przyszło tysiąc hejterów - i każdy wypił butlę zacieru - choćby spuścili lisa ze smyczy - kraskę co teraz żałośnie kwiczy - choćby napinał się tu saleta - zjadłszy uprzednio sobie kotleta - i choćby jeszcze, ot, tak dla grandy - rzucili tutaj ze trzy hollandy - i choćby pińcset trzech karolaków - krzyczało gromko: „pisior, atakuj!“ - choćby wybiórcze i tefałeny - wciąż wyły głosem zranionej hieny - choćby monisia ścięła blond loki - wajdy, olbrychskie wciągnęli koki - i choć balcerek z pertu rżną głupa - że NOWOCZESNA jest ich szalupa - choć na wściekliznę szczepią niesioła - on dalej pianą toczy dokoła - Kiedy pieniędzy nie ma już na nic - gdy katechetka strzeże nam granic - Pamiętaj drogi, zdradzony Narodzie - że PATRIOTYZM ciągle jest w modzie! - choćby zatańczył na rurze kwachu - to platfusiarnia Partią Obciachu - i choćby brunek się spiął jak Rambo - my dobrze wiemy, że PO to szambo!

 

w
wsciekle slupsycyanki
W dniu 23.12.2015 o 14:33, Słupszczanin od urodzenia napisał:

Pośle Konwiński coś dobrego uczynił dla Miasta Słupska gdy rządziła PO. Nigdy nie widziałem i nie słyszałem żebyś zabrał głos z mównicy sejmowej przez 8 lat, dzisiaj zaatakowałeś Rząd PIS w szale i furii nie mając żadnych podstaw.Prawo łamane było przez PO-PSL przez 8 lat. Czekam na audyt wszystkich ministerstw tam dopiero zobaczymy i usłyszymy co zostawił po sobie Rząd PO i PSL.

 

Pod nosem U.M. Prezydenta Biedronia, na przeciw ZUS, na bocznej ścianie budynku wisi duży bilbord z jego - Konwińskiego gębą - czy to w nagrodę za ich rządy ? czy czeka do następnych wyborów - RZECZYWISTA ŚMIESZNOŚĆ pod nosami obecnej świty.

g
gość

 Trzeba zmienić ordynację wyborczą.

 

Nawet Prezydent USA rządzi tylko dwie kadencje , tym bardziej , burmistrz , wójt , prezydent miasta, radni nie powinni dłużej być w radach niż 2 kadencje , bo te funkcje nie są przecież zawodem. Wiadomo , co się dzieje z władzą , jak bardzo się degraduje,korumpuje często , gdy zbyt długo rządzi  .

Tworzą się kliki mafijne ,układy władzy z biznesem, korupcja szaleje, kolesiostwo itp. patologie . Tak bardzo się umacniają na swoich POzycjach, że trudno ich póżniej wymienić, bo ich przyczółki są głęboko zakorzenione .Dopiero jakiś skandal złodziejski  itp. POwoduje zmiany,ale to może trwać nawet 20 lat , gdy ludzie zrozumieją o co chodzi.

Propozycja Prawa i Sprawiedliwości, by ograniczyć pełnienie funkcji do dwóch kadencji jest jak najbardziej wskazana i konieczna.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ja też zastanawiam sie nad zasadnością bezpłodnego trwania na wysokopłatnym  etacie  przez  wiele kadencji niejakiego senatora Klejny .

 

Przeciez to on i  jego  PO głosowali nad antyludzkim przedłużeniem wieku emerylalnego kobiet pracujących na dwóch trzech etatach oraz z nas mężczyzn jednocześnie puszczjąc na wczesne emerytury spasionych byków z wszelkich służb mandatujących i  pałujących nas obywateli.

 

To on i jego partia pomimo wyprzedaży całego majątku Polski wypracowanego przez nas i naszych ojców pożyczyli przez 8 lat ich tzw.rządów 350 mld dolarów od Banku Światowego po cichu kradnąc 170 mld zł z OFE i i jeszcze  zadłużyli w ukrytym długu ZUS .

Wniosek z tego , że przez 8 lat pseudo rządów tych  oszustów nazywających sie liberałami Polska żyła na kredyt i  została doprowadzona do bankructwa .

 

Jednocześnie z agentów obcych  wrogich Polsce struktur stworzono  kilkuset osobową  bardzo bogatą warstwę koszernych obcych terytorialnie  osobników , którzy działając pod pozmienianymi nazwiskami-pseudonimami operacyjnymi    .

przewłaszczyli nasz majatek na swoje konta . Tu trzeba wśród wielu między innymi przypomieć Joska Kuratowa vel Jana Kulczyka i jego 17 mld majatek    .

 

Kadencję takich oszustów należy skrócić i jednocześnie głęboko się zastanowić nad mechanizmem wyborów gdzie absolutnie nie tolerowany przez społeczeństwo niejaki p. Klejna podobno zostaje ponownie wybrany i nikt nie wie przez kogo .

Trzeba też przede wszystkim  sprawdzić jego majatek , jego i jego rodziny nepotycznie umieszczonej  w gospodarce morskiej i rolnej  .

B
Bełkotek
W dniu 26.12.2015 o 21:39, G napisał:

A ktos go rozumie ?

 

Ciężko ,  dzisiaj bełkotał coś bez ładu i składu w Radio Koszalin

P
POgonić kliki ...

 Trzeba zmienić ordynację wyborczą.

 

Nawet Prezydent USA rządzi tylko dwie kadencje , tym bardziej , burmistrz , wójt , prezydent miasta, radni nie powinni dłużej być w radach niż 2 kadencje , bo te funkcje nie są przecież zawodem. Wiadomo , co się dzieje z władzą , jak bardzo się degraduje,korumpuje często , gdy zbyt długo rządzi  .

Tworzą się kliki mafijne ,układy władzy z biznesem, korupcja szaleje, kolesiostwo itp. patologie . Tak bardzo się umacniają na swoich POzycjach, że trudno ich póżniej wymienić, bo ich przyczółki są głęboko zakorzenione .Dopiero jakiś skandal złodziejski  itp. POwoduje zmiany,ale to może trwać nawet 20 lat , gdy ludzie zrozumieją o co chodzi.

Propozycja Prawa i Sprawiedliwości, by ograniczyć pełnienie funkcji do dwóch kadencji jest jak najbardziej wskazana i konieczna.

G
Gość

Szachermacher występujący jako Szefernaker to Goebbels.

O
OCZYŚCIĆ DOM,dom ze śmieci
W dniu 26.12.2015 o 21:49, K napisał:

To nie targowiczanie ,tylko chazary,ktorych trzeba POGONIC Z POLSKI ! wcisneli sie pod  zmienionymi nazwiskami na Polskie, do Rzadu,Urzedow,mediow,uczelni Banki,markety ! Narobili WIELE ZLA  POLSCE I POLAKOM !

Trzeba, ale wrogowie Polski nie śpią, znowu judzą, burzą , POdsycają nienawiść do nowego rządu,któremu nie dali nawet 100 dni [Jenerał dostał}, bo oni idą PO trupach do władzy , zrobią wszystko , by Smoleńsk się POwtórzył,ale jedyna nadzieja w mądrości Polaków, którzy zrozumieli, że tylko Prawo i Sprawiedliwość może nas uratować.

K
K
W dniu 26.12.2015 o 02:28, PO trupach do władzy. napisał:

Prawdziwą ELITĘ POLSKIEGO NARODU wrogowie Polski wymordowali najpierw w Katyniu, a 5 lat temu w Smoleńsku przy współudziale targowiczan.

To nie targowiczanie ,tylko chazary,ktorych trzeba POGONIC Z POLSKI ! wcisneli sie pod  zmienionymi nazwiskami na Polskie, do Rzadu,Urzedow,mediow,uczelni Banki,markety ! Narobili WIELE ZLA  POLSCE I POLAKOM !

F
F
W dniu 26.12.2015 o 00:25, Wrogowie Polski jątrzą. napisał:

Zauważmy, że wyrywamy się tutaj z tego europejskiego pojmowania ruchów feministycznych, genderowych, ale także problemu imigrantów i to się nie podoba tej europejskiej „elicie”. Dlatego też te ataki na nas będą zwielokrotnione. Trzeba mobilizować naród do obrony suwerenności: państwowej, gospodarczej i kulturowej. Walka nie toczy się ani o Trybunał Konstytucyjny, ani o demokrację, walka toczy się o kulturowe i ideowe oblicze naszego kraju, a przede wszystkim o suwerenność-prof. Broda.

Trudno bedzie Slupszczan oderwac od tureckiego gniota ,ktory NIE MA KONCA !

G
G
W dniu 25.12.2015 o 13:53, żenada napisał:

Końwiński dopiero teraz się ożywił w sejmie, aż do śmieszności,jak skacze przy mównicy i mówi trzy PO trzy .

A ktos go rozumie ?

J
J
W dniu 24.12.2015 o 14:31, Gość napisał:

niema go jak po cichu peowcy prywatyzuja szpital w jego miescie

NIGDY GO NIE MA GDZIE POWINIEN BYC  ale  DO OPLUWANIA DOBRA  TO JEST PIERWSZY !

w
wstyd dla Słupska.
W dniu 26.12.2015 o 21:29, N napisał:

panie konwinski NIE BOI  sie pan ze po powrocie z Sejmu to pan moze wyladowac w smietniku ? A czy w Sejmie pana ktos zrozumial ? bo w Slupskim radio  zamiast pan mowic to jak indor bulgocze ,ze nie wiadomo co pan chce przekazac ? redaktorzy tego radia powinni kazde zdanie tlumaczyc na polski.

W sejmie zachowuje się , jak pajac skaczący wokół mównicy.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3