Beach soccer. Reprezentacja ze słupszczanami w składzie gra w Rosji

res
Daniel Baran (z lewej) zdobył gola dla kadry.
Daniel Baran (z lewej) zdobył gola dla kadry. Fot. Łukasz Capar
Drugie miejsce wywalczyła reprezentacja Polski w turnieju halowym w St. Petersburgu w Rosji. W składzie kadry znalazło się dwóch zawodników Vacu Activ Słupsk: Daniel Baran i Adam Bogacz (grający szkoleniowiec słupskiej drużyny).

W finale Polacy ulegli drużynie z Azerbejdżanu 0:1. Wcześniej biało-czerwoni pokonali Zeus St. Petersburg 4:2, potem przegrali z FC City, klubowym mistrzem St. Petersburga 2:4. W ostatnim spotkaniu grupowym biało-czerwoni pokonali natomiast Białoruś 4:2.

W tym spotkaniu jednego z goli dla Polski zdobył Baran. Ten wynik zapewnił Polakom pierwsze miejsce w grupie. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Paweł Friszkemut (Hotel Continental Krynica Morska).

Dzisiaj reprezentacja wylatuje do Moskwy na turniej o Puchar Europy, w którym zagra osiem najlepszych europejskich drużyn. Impreza zaczyna się jutro, zakończy w niedzielę.