red
Jakub Błaszczykowski
Jakub Błaszczykowski Bartek Syta / Polska Press
Jednym z bohaterów wygranego 6:1 meczu z Armenią był Jakub Błaszczykowski. - Mieliśmy plan, który od pierwszej sekundy konsekwentnie realizowaliśmy, co przyniosło efekt bramkowy - przyznał po spotkaniu skrzydłowy reprezentacji.

Spotkanie od początku ułożyło się po myśli reprezentacji Polski. Już w 2. minucie prowadzenie dał Kamil Grosicki, wykańczając akcję prawą stroną. - Mieliśmy plan, który od pierwszej sekundy konsekwentnie realizowaliśmy, co przyniosło efekt bramkowy. Poza 10 minutami, gdzie oddaliśmy pole przeciwnikowi, zagraliśmy dobre spotkanie. Z drugiej strony nie ma co się silić na głębsze przemyślenia, bo graliśmy z nie za dobrze dysponowanym przeciwnikiem - przyznał po meczu Jakub Błaszczykowski.

Dla polskich kadrowiczów najważniejsze jest dzisiaj zrealizowanie celu. - Zdobyliśmy trzy punkty, wtkonaliśmy naszą pracę, teraz skupiamy się na następnym meczu - cieszył się Błaszczykowski.

Jak przyznał nasz skrzydłowy, zespół był dobrze przygotowany taktycznie do meczu. - Przede wszystkim trzymaliśmy pozycje, wiedzieliśmy że rywale będą grać piątką w defensywie, ale kiedy się odsłonią, będziemy mieć okazje - dodał.

Piłkarz meczu: Robert Lewandowski
Atrakcyjność meczu: 8/10

MŚ 2018 w GOL24

Pod Ostrzałem GOL24

**WIĘCEJ odcinków

**

Materiał oryginalny: Błaszczykowski: Mieliśmy plan, który od pierwszej sekundy konsekwentnie realizowaliśmy - Gol24