MKTG SR - pasek na kartach artykułów

„Bliżej siebie – dalej od narkotyków" dla osób zainteresowanych tematem zapobiegania narkomanii

Magdalena Olechnowicz
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział w Słupsku oraz I Środowiskowy Dom Samopomocy w Słupsku zaprasza do udziału w spotkaniu pod hasłem „Bliżej siebie – dalej od narkotyków". Jest ono przeznaczone dla osób zainteresowanych tematem zapobiegania narkomanii.
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział w Słupsku oraz I Środowiskowy Dom Samopomocy w Słupsku zaprasza do udziału w spotkaniu pod hasłem „Bliżej siebie – dalej od narkotyków". Jest ono przeznaczone dla osób zainteresowanych tematem zapobiegania narkomanii. Pixabay.com
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział w Słupsku oraz I Środowiskowy Dom Samopomocy w Słupsku zaprasza do udziału w spotkaniu pod hasłem „Bliżej siebie – dalej od narkotyków". Jest ono przeznaczone dla osób zainteresowanych tematem zapobiegania narkomanii.

We wtorek, 25 czerwca, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii. W tym dniu Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział w Słupsku oraz I Środowiskowy Dom Samopomocy w Słupsku zaprasza do udziału w spotkaniu pod hasłem „Bliżej siebie – dalej od narkotyków". Jest ono przeznaczone dla osób zainteresowanych tematem zapobiegania narkomanii.

Harmonogram spotkania:
Przywitanie uczestników spotkania – Walentyna Czarnik, przewodnicząca PTZN I O/Słupsk
i Angelika Szuran- Karpiej, dyrektorka ŚDS.

  • Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii I O/Słupsk – przybliżenie funkcjonowania organizacji oraz realizowanych programów – Walentyna Czarnik.
  • Prelekcja na temat potrzeby terapii i korzystania ze wsparcia psychologiczno-terapeutycznego oraz edukacyjnego osób mających kontakt ze środkami psychoaktywnymi – Maciej Maraszkiewicz, psycholog.
  • Wykład na temat funkcjonowanie osób z problemem narkotykowym w Środowiskowym Domu Samopomocy – Angelika Szuran-Karpiej, dyrektorka placówki.
  • Panel dyskusyjny ze wszystkimi uczestnikami spotkania dotyczący profilaktyki i wsparcia w działaniach edukacyjno – terapeutycznych osób mających kontakt z narkotykami – Adam Bruliński, terapeuta i specjalista od uzależnień.
  • Podsumowanie dyskusji i zakończenie spotkania

Podczas spotkania będzie dostępna kawa, herbata oraz ciastka. Organizacja PTZN I O/Słupsk będzie dysponowała ulotkami i broszurami dotyczącymi działań profilaktycznych i edukacyjnych dotyczących środków psychoaktywnych.

Zaproszenie skierowane jest do osób szukających informacji z zakresu działań profilaktycznych czy uzyskania pomocy z przedmiotowego tematu.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 25 czerwca, o godzinie 13 w Środowiskowym Domu Samopomocy przy ul. Kościuszki 3 w Słupsku. Udział jest bezpłatny.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ślubowanie olimpijczyków - wywiad Przemysław Zamojski

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza