Brda Przechlewo wygrała puchar

fen
Zespół Prime Food Brda wygrał XXXIV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przechlewo. sxc.hu

Prime Food Brda Przechlewo pokonał Mechanika Bobolice 4:0, a w finale z VfB Gramzow był remis 2:2 i doszło do dogrywki (2 x 5 minut).

W niej przechlewianie zdobyli gola i tym samym wygrali z Niemcami 3:2. Otwarcia turnieju i oficjalnego zakończenia połączonego z wręczeniem pucharów i statuetek dla najlepszych zawodników dokonał Andrzej Żmuda-Trzebiatowski, wójt gminy Przechlewo.

Za najwszechstronniejszego piłkarza uznany został Uwe Koch (VfB). Królem strzelców został Dariusz Szopiński (Prime Food Brda Przechlewo) - 4 gole.