Bruskowo Wielkie na siódmym miejscu

Uczniowski Klub Sportowy Gminna Akademia Piłkarska Bruskowo Wielkie bardzo często uczestniczy w różnych zawodach. Podczas weekendu drużyna z gminy Słupsk grała w dwudniowym turnieju w Gdyni.

Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa była organizatorem silnie obsadzonego turnieju. Rywalizacja piłkarska odbywała się w hali pod balonem. Swoją formę sprawdzali chłopcy z rocznika 2008 i młodsi. W pierwszym dniu turnieju podopieczni trenera Andrzeja Staszewskiego rozegrali cztery mecze w grupie. Oto rywale i wyniki bruskowskiego zespołu: Jaguar Gdańsk (biały) 0:1, Jaguar Gdańsk (czarny) 0:7, Bałtyk Koszalin 1:2, GAP Dąbrowa A Gdynia 2:3. Po czterech porażkach bruskowianom przyszło walczyć w finale B o miejsca pięć - osiem. Grano mecz i rewanż. Rezultaty ekipy UKS GAP: Dragon Pomorze B Chwaszczyno (ta drużyna zastąpiła koszaliński Bałtyk, który wyjechał z Gdyni i już nie grał w finale B) 0:1 i 1:1, GAP Dąbrowa A Gdynia 0:3 i 1:3, GAP Dąbrowa B Gdynia 4:0 i 4:0.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Jaguar Gdańsk (biały), 2. Jaguar Gdańsk (czarny), 3. Dragon Pomorze A Chwaszczyno, 4. Salos Rumia, 5. GAP Dąbrowa A Gdynia, 6. Dragon Pomorze B Chwaszczyno, 7. UKS GAP Bruskowo Wielkie, 8. GAP Dąbrowa B Gdynia. Zespoły grały siódemkami. Mecze grupowe były grane po 14 minut, a spotkania finałowe trwały po 12 minut.