Brydż. Zaliczyli drugi turniej i dziś ruszają drużynowe mistrzostwa STB

zdjęcie poglądowe
zdjęcie poglądowe Łukasz Capar
W Słupsku rozegrano drugi turniej brydżowy z cyklu NOT "Znowu razem". Tym razem zawody wygrała para z Lęborka w składzie Kazimierz Gierulski - Adam Betliński (obaj są zawodnikami Pianpuru Sierakowice).

Drugą pozycję wywalczyła para ze Sławna, która występowała w zestawieniu Mirosław Kopowski - Wiesław Mączkowski (obaj są graczami Słupskiego Towarzystwa Brydżowego). Trzecią lokatę zajęła para Krzysztof Meyer (Pianpur) - Grzegorz Gan (STB Słupsk).

Trzeci turniej z tego cyklu rozegrany zostanie 3 listopada (środa) o godz. 17.

Dziś (13 października) o godz. 17 nastąpi reaktywacja drużynowych mistrzostw Słupskiego Towarzystwa Brydżowego o puchary prezesa Naczelnej Organizacji Technicznej. Przypomnijmy, że te mistrzostwa rozpoczęto w 2020 roku i rozegrano trzy spotkania rundy eliminacyjnej, ale zostały zawieszone ze względu na sytuację epidemiologiczną. Te dwie imprezy brydżowe odbędą się w sali Rady Regionalnej Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej przy ul. Garncarskiej 4 w Słupsku.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani