0 1 połowa

• Koniec spotkania! Pewne zwycięstwo Chrobrego!

• GOOOOOOOOOOOOL! 3:0! Bartosz Machaj dobija Bytów!

• Jeszcze trzy minuty potrwa to spotkanie.

• Na trybunach taki oto trafny komentarz: Nic nie biegają, nic! Michalec obejrzał żółtą kartkę.

• Janicki pewnie broni strzał Kryszaka.

• Wynik całkowicie odzwierciedla to, co dzieje się na boisku. Mecz do jednej bramki.

• Melduje się na boisku Bartosz Machaj, brat Mateusza. Zmienił Sędziaka.

• Rzuchowski w miejsce Poczobuta.

• Szansa na 3:0! Wojciechowski marnuje jednak tę okazję.

• Schodzi Machaj, wchodzi Hudyma.

• No to chyba mamy już po meczu. Uderza wprowadzony Wojciechowski, piłka odbija się od Wróbla i wpada do bramki gospodarzy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!!!

• Słabo gra Bytovia. Nie stać ją na przeprowadzenie groźnej akcji.

• A w Chrobrym Wojciechowski za autora gola, Górskiego.

• I Kryszak za Wacławczyka.

• Klichowicz w miejsce Janeczki.

• Nie ma wyrównania! Strzelał Nwaogu, broni Janicki. Czas na zmiany.

• Goście wychodzą na prowadzenie, zresztą zasłużenie! Gol autorstwa Górskiego. Uderzył głową, piłka nim wpadła do siatki, to jeszcze odbiła się od słupka.

• GOOOOOOOOOOL! CHROBRY!

• Monterde niedokładnie dośrodkował z rzutu wolnego.

• Gospodarze grają dziś bardzo niedokładnie.

• Okres dość sztampowej gry. Nic wielkiego się nie dzieje.

• Jakóbowski stanął przed szansą, lecz piłka po jego próbie o centymetry minęła bramkę. Chwilę po nim z dystansu Monterde. Też nie do końca precyzyjnie.

• A uderzał Górski.

• Bardzo dobra interwencja Bieszczada.

• Ani jedni, ani drudzy nie przeprowadzili jeszcze zmian.

• Pierwszy gwizdek w drugiej połowie. Zaczął Chrobry.

• Sytuacja z karnym. Tak to wyglądało:

• Zaraz nastąpi wznowienie gry.

• Przerwa! Nie ma goli, są emocje. Chrobry zmarnował karnego, Drutex-Bytovia nie wykorzystała okazji z paru metrów. Wracamy za kwadrans.

• Zaraz koniec pierwszej połowy.

• Na spalonym złapany Nwaogu.

• Zakotłowało się pod bramką gości. Jeden z obrońców wyjaśnił jednak sytuację. W porę, bo czaił się Nwaogu.

• NIE MA GOLA! Machaj myli się z jedenastego metra!

• Serafin dostał za to kartkę.

• Karny dla Chrobrego! Zdaje się, ze Serafin dotknął ręką piłkę po rzucie wolnym.

• Wzdychają kibice w Bytowie, bo widzą, jak ciężko przychodzi ich drużynie rozegranie.

• Nie ma gola! Cóż teraz zrobił Jakóbowski. Był w szesnastce Chrobrego, jednak kopnął niedobrze, nawet nie w tzw. światło bramki.

• Pół godziny gry za nami, a bramek ciągle nie ma. Najbliżej ich zdobycia był mimo wszystko Chrobry. Drutex-Bytovia na razie bez argumentów.

• Ładny strzał Machaja. Ale minimalnie niecelny.

• Nwaogu fauluje Janickiego w polu karnym Chrobrego.

• Uwaga! Bardzo groźnie Chrobry. Najpierw Szczepaniak, potem Górski - nie ma gola! Dobrze broni Bieszczad.

• Okres nudnej gry. Toczy się ona głównie w środku pola.

• Złe dośrodkowanie od Janeczki.

• Chrobry miał kontrę, lecz Machaj za mocno podał do Sędziaka.

• Po kornerze dla gości nic nie wynikło. Teraz rożne mają gospodarze. Jeden, drugi... i nic.

• Uderzał Sędziak, będzie rzut różny dla Chrobrego.

• Gospodarze wychodzili z kontrą czterech na czterech. Zmarnowali jednak tę szansę, jedno z podań przeciął Lafrance.

• Górski złapany na spalonym po zagraniu Machaja.

• Teraz Monterde zdecydował się na uderzenie. Kopnął niecelnie, nad bramką.

• Słabe dośrodkowanie Monterde. Mógł zrobić to lepiej, wtedy któryś z nabiegających jego kolegów miałby okazję.

• Chrobry na razie dość schowany na własnej połowie.

• Janicki broni uderzenie Nwaogu. To nie była zbyt trudna próba.

• Od razu ruszyła Drutex-Bytovia, ale akcja się nie powiodła.

• Pierwszy gwizdek, a więc zaczynamy! Od środka gospodarze.

• Za moment piłkarze wyjdą na murawę. Mecz poprowadzi sędzia Artur Aluszyk ze Szczecina.

• W ostatniej kolejce Drutex-Bytovia wygrała 3:0 dzięki walkowerowi z Dolcanem Ząbki (wycofał się z rozgrywek). Chrobry przegrał zaś u siebie z Rozwojem Katowice 1:2. Honorowe trafienie zaliczył Maciej Górski.

• To będzie rywalizacja sąsiadów z tabeli. Drutex-Bytovia jest siódma, Chrobry ósmy.

• Skoro jeszcze zostało paręnaście minut, to odeślemy was do zapowiedzi meczu. Przeczytacie ją tutaj.

• Za niecałe 20 minut wybrzmi pierwszy gwizdek w meczu. Znamy już składy obu zespołów. W ataku gospodarzy zagra Charles Nwaogu, kiedyś bombardier Floty Świnoujście. Po stronie gości gole ma strzelać Maciej Górski.