Bytovia przegrała z Rosjanami. Dziś (piątek) bytowiacy wracają do domu

(fen)
Na zakończenie zgrupowania w Side (Turcja) została przerwana dobra seria piłkarzy Druteksu-Bytovii. Bytowianie przegrali z rosyjskim Metalurgiem Kuzbas 0:2 (0:0).

Obydwie bramki Rosjanie zdobyli po rzutach wolnych w 68. i 80. minucie, a ich wykonawcą był pomocnik Sergiej Jemelianow.

Dzisiaj zespół powraca do Bytowa a już w niedzielę o godz. 14 na sztucznym boisku w Bytowie Drutex-Bytovia zmierzy się z trzecioligową Kaszubią Kościerzyna.

Skład Druteksu-Bytovii w meczu z Metalurgiem: Maciej Gostomski (60 Krzysztof Oleszkiewicz), Jakub Szałek (57 Tomasz Cierson), Michał Szałek, Piotr Łapigrowski (46 Łukasz Wróbel), Mariusz Szmidke, Sławomir Pufelski (46 Jakub Zejglic - 72 Bartłomiej Nałęcz), Dawid Ambroziak (70 Patryk Laskowski), Paweł Waleszczyk (46 Krzysztof Bryndal), Artur Kobiella (66 P. Łapigrowski - ponownie pojawił się na boisku i dziesięć minut później ukarany został czerwoną kartką za ostrą grę), Łukasz Kłos (46 Wojciech Pięta), Dawid Retlewski (46 Adivanio Nascimento - 72 Przemysław Brzeziański).