Centralna Liga Juniorów U-15: UKS Sparta nadal bez punktów

Piłkarze UKS Sparta walczyli dzielnie w Gdańsku, ale ostatecznie w drugiej połowie dwa gole zdobyli bardziej doświadczeni gospodarze. Z lewej trener Ryszard Hendryk Fot. UKS Sparta Sycewice/Facebook
W meczu 8. kolejki Centralnej Ligi Juniorów ósmej porażki doznali piłkarze UKS Sparta Sycewice przegrywając w Gdańsku z Lechią 0:2 (0:0).

Bramki: Alan Wiśniewski (65), Kacper Wereszczyński (78-sam.).

Lechia: Polanowski (80 Gohr) - Gruchalski (55 Ziętkowski-Gloza), Pospieszny (41 Madej), Wiśniewski (80 Czarnobaj), Kołakowski, Jesionowski (52 Rychert), Dziewirz (80 Pierzchliński), Woźniak, Lukas Williams, Jesionowski (80 Porzuc), Dybowski.

UKS: Piotr Łukaczyk - Aleks Ślusarczyk, Oliwier Konieczny, Mateusz Jałeczko, Wiktor Grabuszyński, Kacper Serafin, Igor Mroczek (70 Filip Wiśniewski), Antoni Motowidło (55 Kacper Pawłowski), Franciszek Ługowski (50 Kacper Wereszczyński), Jakub Radtke (80 Jan Czyż), Szymon Ignatowicz.

Pozostałe wyniki: Lech Poznań - Lotos Gdańsk 4:0, Pogoń Szczecin - JAcademy Bydgoszcz 3:4, Reissa Poznań - Radunia Stężyca 2:2.

W tabeli z kompletem 24 punktów prowadzi Lech. Dwa miejsca spadkowe (7. i 8.) zajmują Reissa - 7 punktów i UKS Sparta - 0.