Centralna Liga Juniorów ze słupszczanami w składach. Bramkę zdobył Łukasz Kopeć

Gryf Słupsk w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów występował w poprzednim sezonie. Przygoda z krajowymi rozgrywkami trwała jedynie rok.

Słupszczanie zajęli ostatnie miejsce, ale wielu zawodników zyskało potrzebne doświadczenie. Teraz choćby Patryk Szabat jest zawodnikiem II-ligowej Gwardii Koszalin. Nie dla wszystkich gryfitów było to jednak pożegnanie z rozgrywkami Centralnej Ligi Juniorów. Kilku młodszych z nich wciąż ma okazję występować tam w barwach innych zespołów. Najlepiej spisuje się napastnik Łukasz Kopeć.

Choć jego Warta Gorzów Wielkopolski zajmuje w grupie zachodniej ostatnie miejsce, z mizernym dorobkiem punktowym, to jednak słupszczanin zdobył już w tym sezonie sześć bramek z 17 zdobytych przez ten zespół. W zespole z Gorzowa występuje też dwóch innych słupszczan - obrońca Dawid Sadowski oraz pomocnik Hubert Szczypek. Sadowski nie ma jeszcze żadnej zdobytej bramki, a Szczypek do siatki rywali trafił raz.

Z kolei do Warty Poznań trafił boczny pomocnik słupskiego Gryfa - Oskar Zieliński. Słupsz czaninowi nie udało się jeszcze w tym sezonie zdobyć żadnego gola. Warta Poznań w minionej 20. kolejce przegrała na własnym boisku z Chrobrym Głogów 1:2 (1:1). Zieliński grał w tym meczu 58 minut. Warta Gorzów grała w Gliwicach z miejscowym Piastem i przegrała 1:3 (1:1). Bramkę do szatni w 45. minucie na 1:1 zdobył Łukasz Kopeć. On, podobnie jak Sadowski, grał cały mecz, a Szczypek opuścił plac gry w 65. minucie. Inne wyniki 20