Centrum Nauki i Biznesu Żak

reklama
Rekrutacja letnia w Centrum Nauki i Biznesu Żak trwa.

W naszej szkole dajemy możliwość wszystkim osobom dorosłym podnieść swoje kwalifikacje w szkołach jednorocznych m.in. na kierunkach: agent celny, biomasażysta, dekorator wnętrz, fryzjer damski, instruktor fitness, konsultant ds. żywienia, rejestratorka medyczna terapeuta ds. uzależnień oraz wizażystka/stylistka.

Nowością na w Żaku są szkoły medyczne: opiekunka dziecięca, opiekun medyczny i technik masażysta.

W swojej ofercie posiadamy także darmowe szkoły policealne. Dla osób po szkole średniej proponujemy naukę na kierunkach: technik administracji, technik BHP, technik informatyk, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych, florysta i opiekunka środowiskowa.

Jeśli ktoś jeszcze nie zdążył zdobyć wykształcenia średniego, nic straconego – w Żaku prowadzimy nabór również do bezpłatnego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych.

Z szerokiej oferty edukacyjnej mogą skorzystać zarówno absolwenci szkół średnich (matura nie jest wymagana), osoby dorosłe chcące zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe, jak i studenci.

Jesteśmy w ponad 80 miastach w Polsce! Sprawdź czy jesteśmy w Twoim mieście! zak.edu.pl

Warto dodać, że "Żak" nie pobiera tzw. wpisowego oraz bezpłatnie wydaje zaświadczenia do ZUS-u, KRUS-u, MOPS-u i innych instytucji. Wszystkie zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (weekendowym).

Dzięki rozbudowanemu programowi partnerskiemu, słuchacze szkoły mogą korzystać z rabatów u kilkuset partnerów na terenie całego kraju. „Żak” to nie tylko nauka, ale także zabawa - szkoła organizuje imprezy i spotkania dla swoich słuchaczy. Ponadto częste konkursy i współpraca przy wielu wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych w mieście wyróżniają „Żaka” na tle innych placówek tego typu.

Nauka na wszystkich kierunkach odbywa się w trybie zaocznym. Nie czekaj i już dziś zarezerwuj sobie miejsce bez wychodzenia z domu.

Wideo

Dodaj ogłoszenie