Ceny żywności w górę? Sprawdzamy, ile zapłacimy za przygotowanie wigilijnego stołu!

Maciej Dobrowolski
Maciej Dobrowolski
W okresie przedświątecznym markety przeżywają prawdziwe oblężenie Pixabay
Okres przed świętami Bożego Narodzenia to czas, kiedy sklepy są oblegane przez klientów. Kupujemy prezenty dla najbliższych, ale również masę różnych produktów spożywczych. Dostajemy mocno po kieszeni, ale wizja uginającego się wigilijnego stołu jest często silniejsza. Czy w tym roku na jedzenie wydamy więcej niż zwykle?

Rok 2020, który stał pod znakiem pandemii koronawirusa, powoli dobiega już końca. Inflacja w ostatnich miesiącach stabilizowała się na poziomie około 3 proc. Jednak w pierwszej połowie mijającego roku ten wskaźnik przekraczał nawet 4,5 proc. Niepewna sytuacja na rynku przełożyła się również na wzrost cen. W ciągu roku Polacy wielokrotnie narzekali, że produkty spożywcze idą w górę…

GUS: W ciągu roku żywność podrożała o 2 proc.

Jak te odczucia przekładają się na twarde dane? W ostatnich dniach Główny Urząd Statystyczny przedstawił wskaźniki cen towarów i usług konsumpcyjnych w listopadzie 2020 r. porównując je do analogicznego miesiąca w 2019. Okazuje się, że żywność zdrożała średnio jedynie o 2 proc. Warto jednak zaznaczyć, że wśród wyszczególnionych produktów spożywczych więcej było wzrostów cen niż spadków.

Największe podwyżki dotyczyły cen pieczywa (+7 proc.), ryżu (+6,8 proc.) i mleka (+6,4 proc.). Staniało za to mięso drobiowe (-6,5 proc.) i wieprzowe (-3,3 proc.). Jeszcze do października br. mogliśmy także odczuć nieco niższe ceny owoców (-4,7 proc.), ale płaciliśmy trochę więcej za warzywa (+4 proc.). W ciągu roku kostka masła była średnio o ok. 1,6 proc. droższa niż rok temu, z kolei np. cukier był tańszy o ok. 1,5 proc. Teraz się to wyrównało. Należy jednak pamiętać, że dane GUS są uogólnione, w różnych częściach kraju mogą kształtować się nieco inaczej.
Jak obecnie ceny kształtują się w supermarketach w naszym regionie? Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii!

Ceny żywności w górę? Sprawdzamy, ile zapłacimy za przygotow...

Trwa głosowanie...

Czy odczułeś podwyżki w sklepach?

Zakupy na targowisku popularnie w Lubuskiem

W naszym regionie bardzo popularne są zakupy na targowiskach, na świeżym powietrzu, gdzie mieszkańcy szukają świeżych i regionalnych produktów. Czy tutaj widoczne są zwyżki cen?

– W ciągu roku, szczególnie na wiosnę, kiedy sytuacja związana z pandemią była dużą niewiadomą, obserwowaliśmy lekkie zawirowania cen. Wszystko już się jednak ustabilizowało – twierdzi Tomasz Czajkowski, prezes Zielonogórskiego Rynku-Rolno Towarowego. Jak to wygląda w grudniu?

- Jak co roku obserwujemy przed świętami pewne podwyżki, niewielkie, ale jednak. Później po Nowym Roku wracają one do normy. Ale to standard, przed Wielkanocą jest podobnie – mówi Tomasz Kaczmarek, zastępca dyrektora w ZRRT. Ale jednocześnie zaznacza za np. cukier, olej czy wodę zapłacimy tyle, co na wiosnę.

Świąteczne gafy Polaków:

Świąteczne gafy Polaków. Ty też je popełniasz? Zobacz wyniki badania

– Mamy dużo odwiedzających, ludzie przed świętami szukają również gotowych potraw. Na przykład śledź w hurtowni jest sprzedawany za ok. 22,5 zł/kg, a od bardzo dobrej firmy, w śmietanie, za 55 zł/kg. Bardzo popularny był także śledź w żurawinie, który kosztował ok. 60 zł za 3 kg. Wszystko zostało wyprzedane, teraz nie ma szans, aby go dostać. Z kolei ryba po grecku to koszt 35 zł/kg – tłumaczy Kaczmarek.

Co z prostymi produktami? – Buraki do barszczu to 1,4 zł/kg, kapusta do bigosu 2,5 zł za sztukę, pomarańcze czy mandarynki są po ok. 6 zł/kg, pomidory malinowe 9 zł/kg za duże i 6 zł/kg za małe. Z kolei kilogram imbiru to koszt ok. 20 zł – wylicza nasz rozmówca.

Okazuje się, że podobna sytuacja panuje w Gorzowie. – Podczas pandemii popyt jedynie się u nas zwiększył. Mieszkańcy przychodzą do nas, bowiem szukają świeżych produktów, a jednocześnie zakupy na otwartym targowisku są bezpieczniejsze. Ceny pozostają na stabilnym poziomie, choć faktycznie przed świętami wybrane produkty idą nieco w górę – tłumaczy Agata Dusińska, prezes Gorzowskiego Rynku Hurtowego.

Ile zapłacimy za wybrane produkty, które można wykorzystać, przygotowując święta? 12 zł/kg karpia, 80 groszy od sztuki za jajko od kury z wolnego wybiegu, 2,5-3 zł od główki kapusty, 2,5 zł/kg za buraki, 2,2 zł za marchew czy też 3,6 zł/kg pietruszki.
Prezes Dusińska zwraca również uwagę na jeszcze inną kwestię. – Coraz większa ilość osób, zarówno młodych jak i starszych, nie kieruje się podczas zakupów ceną, ale jakością danych produktów. Wyraźnie widać, że klienci coraz częściej pytają o lokalnych producentów, którzy oferują towar z najwyższej półki. Wtedy oczywiście cena jest wyższa – twierdz Dusińska.

Jak obecnie ceny kształtują się w supermarketach w naszym regionie? Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii!

Wideo: Jak bezpiecznie zrobić zakupy przez Internet?

Wideo

Materiał oryginalny: Ceny żywności w górę? Sprawdzamy, ile zapłacimy za przygotowanie wigilijnego stołu! - Gazeta Lubuska

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Gdyby nie katolickie święto, handlarze zdechli by.

Dodaj ogłoszenie