0 1 połowa

Tottenham Hotspur

2

2 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie relacji na naszym portalu! Zapraszamy na kolejne, oczywiście na GOL24.pl!

• Można to już napisać oficjalnie - Leicester nowym mistrzem Anglii!

• Koniec spotkania! Po fantastycznej drugiej połowie Chelsea zremisowała z Tottenhamem 2:2.

• Mason z żółtym kartonikiem na koncie.

• Puszczają nerwy w ostatnich minutach piłkarzom obu zespołów. Tym razem żółtą kartkę otrzymał Dembele.

• Strzał Hazarda z dalekiej odległości. Piłka odbija się od kolegi z drużyny i nie zagroziła bramce Llorisa.

• Sporo przerw w grze, arbiter dolicza 6 minut do drugiej połowy.

• Kolejna wymuszona zmiana. Pochettino ściąga Alderweireld, a w jego miejsce pojawia się Chadli.

• Alderweireld leży na murawie po wślizgu Costy.

• ... oraz Dier.

• Kolejne starcie na boisku przeciwników. Żółtą kartką ukarany Mikel...

• Podopieczni Guusa Hidinka mają apetyt na kolejną bramkę. W odpowiedniej chwili zorientowała się obrona gości.

• Goście chcieli odpowiedzieć strzałem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak defensywa Chelsea jest zbyt szczelna.

• CO ZA BRAMKA HAZARDA! Belg uderzył w samo okienko bramki Llorisa.

• Wymuszona zmiana w drużynie gości. Z powodu kontuzji gra na chwilę została wstrzymana, jednak ostatecznie Mauricio Pochettino zdecydował się ściągnąć z murawy Rose'a, którego zmienia Davies.

• Nieczyste wybicie Begovicia. Tottenham pod polem karnym Chelsea.

• Ofensywna zmiana w zespole Chelsea. Z murawy schodzi Matić, którego zmienia Oscar.

• Po drugiej stronie świetną okazję zepsuł Mason, który wyszedł na czystą pozycję, lecz uderzał wprost w Begovicia!

• Costa mija się z piłką w bliskiej odległości od bramki po podaniu wzdłuż linii bramkowej Hazarda!

• Drugi rzut rożny z rzędu dla Tottenhamu.

• Arbiter napomina Ivanovicia.

• Lloris długo wznawia grę.

• Strata przy linii bocznej piłkarzy Chelsea. Od autu wznowili już przyjezdni z północnej części Londynu.

• Begović uprzedza Lamelę. Golkiper gospodarzy rozpoczyna atak Chelsea, która szybko przedostaje się pod pole karne gości.

• Zawodnicy Tottenhamu zepchnięci do defensywy. Łatwo sobie jednak poradzili z pressingiem gospodarzy.

• Mauricio Pochettino dokonuje pierwszej zmiany w swoim zespole. Ściąga z boiska Sona, a w jego miejsce wpuszcza Masona.

• Lloris broni uderzenie Williana, którego nie pokrył żaden z defensorów Tottenhamu.

• Costa przyjął piłkę ręką i zakończył akcję Chelsea. Na świetnej pozycji znajdował się Hazard.

• Świetna postawa w defensywie gospodarzy i długie zagranie do osamotnionego z przodu Costy. Hiszpan jednak poślizgnął się na piłce w polu karnym Tottenhamu.

• GOOOOL DLA CHELSEA! Cahill potężnie huknął z 5. metra po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i nie dał żadnych szans golkiperowi gości.

• Alderweireld blokuje podanie Fabregasa do Hazarda. Tottenham popędził z kontratakiem, jednak znowu łatwo stracili piłkę.

• Prosta strata podopiecznych Mauricio Pochettino. Chelsea odzyskuje piłkę na własnej połowie.

• Son oddaje strzał po ziemi sprzed pola karnego. Niewiele brakowało, a piłka znalazłaby się w siatce.

• Dośrodkowanie Erikssena z rzutu rożnego, jednak nie znalazł żadnego partnera z drużyny w polu karnym.

• Celny strzał Hazarda. Nie musiał się jednak zbytnio wysilać Lloris. Golkiper gości nie był nim zaskoczony.

• Kane oddaje strzał w polu karnym. Nie udało mu się jednak zaskoczyć Begovicia.

• Błąd Walkera przy linii bocznej. Strata na rzecz Williana mogła skończyć się golem.

• Lloris pewnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu Williana.

• Rzut rożny dla gospodarzy.

• Druga połowa już rozpoczęta!

• Wracamy na Stamford Bridge! Jednej zmiany dokonał Guus Hiddink. W przerwie ściągnął Pedro, a wpuścił Hazarda.

• Koniec pierwszej połowy! Do szatni piłkarze Tottenhamu schodzą z dwubramkowym prowadzeniem. Już za kwadrans druga część spotkania.

• 3 minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Żółta kartka także dla Rose'a. Arbiter postanowił ukarać obu zawodników za skakanie sobie do gardeł.

• Żółta kartka dla Williana.

• Bramka do szatni gości! Świetne pressing pod polem karnym Chelsea, prostopadłe podanie Erikssena do Sona i Koreańczyk umieszcza piłkę w siatce!

• Costa uderzał przewrotką, lecz znajdował się na spalonym.

• Futbolówka w rękach Llorisa po płaskim dośrodkowaniu Pedro z lewego skrzydła.

• Ofiarna obrona w polu karnym zawodników Chelsea. Lamela mógł podwyższyć rezultat spotkania, jednak jego uderzenie zostało zablokowane!

• Ładna wymiana piłki przez gospodarzy, lecz nic z tego nie wyniknęło.

• Vertonghen ukarany żółtą kartką.

• Znowu iskrzy między zawodnikami. Arbiter znowu musi przerwać na chwilę spotkanie.

• Fenomenalna akcja gości! Świetne wykończenie Kane'a, który minął Begovicia i wpakował piłkę do pustej bramki!

• Strata Rose'a przed polem karnym Chelsea. Partnerzy z drużyny jednak szybko odzyskali piłkę.

• Piłka po strzale Costy prześlizgnęła się po palcach Llorisa. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Rzut wolny dla Tottenhamu z dalekiej odległości. Mimo wszystko Kane próbował zaskoczyć Begovicia i niewiele się pomylił.

• Akcja z drugiej strony boiska. Son próbował sił sprzed szesnastki, lecz uderzał obok bramki.

• Walker ukarany żółtą kartką.

• Wykończenie składnej akcji przez Fabregasa. Minimalnie piłka po jego strzale mija się z bramką!

• Costa na spalonym. Nie może się jednak pogodzić z decyzją arbitra.

• Terry blokuje strzał Sona. Piłka wychodzi na rzut rożny, jednak nic z niego nie wyniknęło.

• Piłkarze Tottenhamu podkręcają tempo. Coraz śmielej atakują skrzydłami i groźnie dośrodkowują w pole karne.

• Walker nie przyjmuje piłki i wychodzi ona na aut.

• Świetna postawa w defensywie Fabregasa, który rozpoczął kontrę Chelsea. Podopieczni Hiddinka mają rzut rożny.

• Chwila przerwy w grze, arbiter musiał ponownie ostudzić zapędy piłkarzy obu zespołów.

• Son próbował wywalczyć rzut rożny dla swojej drużyny w narożniku boiska, lecz Cahill wybił piłkę za linię boczną.

• Faul taktyczny Ivanovicia w środkowej części boiska.

• Dobre dośrodkowanie Fabregasa z rzutu wolnego. Nikt jednak z piłkarzy Chelsea nie sięgnął piłki.

• Chelsea na obecną chwilę nie dominuje w statystykach. Posiadanie piłki jednak na ich korzyść: 58% - 42%.

• Rose zablokowany przez Williana na lewym skrzydle.

• Zbyt wysokie dośrodkowanie do Walkera. Obrońca Tottenhamu nie sięgnął piłki.

• Potężne uderzenie Rose'a z dystansu. Do końca jednak tor lotu piłki kontrolował Begović, a futbolówka i wylądowała ponad poprzeczką.

• Dośrodkowanie do Kane'a, lecz w polu karnym znalazł się Azpilcueta, który wybija piłkę jak najdalej od własnej bramki.

• Zagranie Eriksena górą do znajdującego się w polu karnym Chelsea Kane'a. Uprzedza go jednak Cahill.

• Przerwana gra, Mikel oraz Dembele wezwani przez arbitra. Zbyt iskrzy między tymi zawodnikami.

• Piłkarze Tottenhamu wreszcie odzyskali piłkę i przekroczyli z nią środek boiska.

• Londyńczycy z zachodniej części miasta utrzymują się w posiadaniu piłki na połowie rywala. Podopieczni Mauricio Pochettino mają problem z odbiorem piłki.

• Gospodarze mają rzut rożny Do piłki podszedł Fabregas, jednak dośrodkowania Hiszpania nie wykorzystał Cahill.

• Faulowany Costa. Hiszpan leży w okolicy środkowej linii boiska.

• Bardzo dynamiczny początek meczu. Obie drużyny agresywnie podchodzą do przeciwnika.

• Pierwszy gwizdek Marka Clatteburga w spotkaniu! Od środka rozpoczęli gospodarze.

• 5 minut do pierwszego gwizdka, piłkarze już wychodzą na murawę!

• Ciężkie zadanie stoi dziś przed podopiecznymi Mauricio Pochettino. Jego zawodnicy będą chcieli dziś przerwać fatalną passę porażek, które na Stamford Bridge odnoszą... od 26 lat.

• Tottenham musi dziś wygrać spotkanie, jeżeli chce zachować szansę na mistrzowski tytuł. Leicester w takim przypadku musiałoby przegrywać w następnych dwóch kolejkach.

• Ławka rezerwowych Tottenhamu: Vorm, R. Mason, N'Jie, Chadli, Wimmer, Carroll, Davies.

• Ławka rezerwowych Chelsea: Amelia, Baba, Oscar, Hazard, Traoré, Kenedy, Loftus-Cheek.

• Serdecznie witamy na portalu GOL24.pl! Już za nieco ponad pół godziny rozpoczniemy relację z meczu Chelsea FC - Tottenham Hotspur.