• Gracz Chrobrego próbował wymusić rzut karny.

• Teraz kartka dla Szymona Drewniaka.

• Jeszcze "żółtko" dla Szufryna. Będzie rzut wolny.

• To końcówka spotkania - czy wynik ulegnie jeszcze zmianie?

• Po chwili kolejny strzał - niecelny.

• Dwukrotnie strzelał Małkowski - Szymański jednak skutecznie broni uderzenie rywala.

• Ćtvrtnićek za Dudzica - to druga zmiana w ekipie gości.

• Zostało 10 minut - czy któraś z drużyn zdoła zdobyć zwycięską bramkę?

• Schodzi drugi Machaj, za niego Malinowski. Ostatnia zmiana Chrobrego.

• Dłużej przy piłce utrzymuje się Sandecja, ale póki co nic z tego nie wynika.

• Ostre starcie dwóch zawodników przeciwnych drużyn - przerwa w grze.

• Zaatakował znów Chrobry, ale na posterunku golkiper gości.

• Sypią się żółte kartki zamiast bramek - teraz ukarany Maciej Małkowski.

• Sobotka zmienia Piszczka w drużynie gości.

• Strzelec gola dla gospodarzy ukarany żółtą kartką.

• Strzelał Bartłomiej Dudzic, ale niecelnie. Końcówka tego spotkania może być bardzo ciekawa.

• Czy gospodarze są w stanie w dziesiątkę przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

• Dynamiczna akcja głogowian zakończona dobrym płaskim strzałem Sędziaka. Łukasz Radliński nie zdołał zatrzymać piłki.

• Napisałem to w niewłaściwym momencie, bo... Chrobry właśnie wyrównał! Sędziak trafia do siatki!

• Chrobry w beznadziejnym położeniu. Głogowianie przegrywają 0:1 i grają w dziesiątkę.

• Michalec zmienia Bartosza Machaja.

• Centrostrzał zawsze sprawia bramkarzom problemy - tak się stało i tym razem. Piszczek zaskoczył Szymańskiego!

• Co się odwlecze, to nie uciecze! Gol dla Sandecji! Filip Piszczek!

• Szymański broni! Dobitka niecelna!

• Karny dla Sandecji!

• Czerwona dla Ilkowa-Gołąba!

• Strzał w wykonaniu gości - broni Szymański.

• Schodzi Lafrance - za niego Długołęcki.

• Gwizdek i gramy!

• Za chwilę wznawiamy grę.

• Koniec pierwszej połowy. Za kwadrans wracamy.

• Ależ wydarzenie na zakończenie! Mateusz Machaj trafia w słupek! W 7. minucie w słupek trafił już Bartosz Machaj! Można powiedzieć, że machają, machają, ale do siatki trafić nie mogą.

• Strzelał Górski, ale prosto w bramkarza. Ciągle bez goli.

• Znów spróbowali zaatakować gospodarze, ale bezskutecznie. Powoli zmierzamy do końca pierwszej, jakże nudnej, połowy.

• Sędziak dobrze pokazał się na skrzydle, ale zatrzymał go obrońca gości.

• Wydaje się, że lekką przewagę mają goście - częściej przebywają na połowie rywala. Nie przekłada się to jednak na wynik.

• Bartosz Machaj ukarany za faul na rywalu.

• Fragment ostrej gry z obu stron. Dwóch graczy ucierpiało. Przerwa w grze.

• Szczepaniak! Uuuuuu, bardzo niecelnie.

• Wieje nudą. I to bardzo. Czekamy na jakieś spektakularne wydarzenie, super drybling, piękną bramkę. Ale na razie nie zapowiada się na to, żebyśmy się doczekali takich fajerwerków. Ale póki piłka w grze...

• Lafrance obejrzał żółtą kartkę.

• Kolejny rzut rożny dla gości. Kolejny, który nie przyniósł im żadnej korzyści. Grę wznawiają gospodarze.

• Wydaje się, że w ostatnich minutach przewagę uzyskała Sandecja. Nie przekłada się to jednak na zagrożenie pod bramką Karola Szymańskiego.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne głogowian, ale defensywa gospodarzy zdołała zażegnać niebezpieczeństwo.

• Dłużej przy piłce utrzymali się goście. Zdołali podejść pod pole karne Chrobrego i ostatecznie wywalczyli korner.

• Dobrze dryblował teraz Sędziak, ale zawodnicy gości nie pozwolili się przedrzeć w pole karne graczowi Chrobrego.

• Sandecja próbowała odpowiedzieć, ale dobrze w defensywie ustawieni są zawodnicy gospodarzy. Głogowianie w posiadaniu piłki.

• Teraz próbował Damian Sędziak - jednak niecelnie.

• Bartosz Machaj trafia w słupek! Chrobry blisko objęcia prowadzenia!

• Dzisiejsze spotkanie rozgrywane jest przy pustych trybunach. To efekt kary nałożonej na klub za zamieszki na trybunach podczas meczu z Miedzią Legnica.

• Pierwszy atak w meczu w wykonaniu gości.

• Gramy!

• Rezerwowi Chrobrego: Janicki, Długołęcki, Hodowany, Kościelniak, Michalec, Malinowski, Wojciechowski.

• Witamy na meczu 22. kolejki 1. ligi. Dziś w Głogowie Chrobry zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz.

• Chrobry - Sandecja LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Niepokonani wiosną walczą przy pustych trybunach

W sobotnie popołudnie zmierzą się dwie ekipy, które na wiosnę nie zaznały jeszcze smaku porażki, czyli głogowski Chrobry oraz Sandecja. Mecz 22. kolejki 1. ligi zostanie rozegrany przy niemal cichych trybunach, a to wskutek zamknięcia stadionu przez wojewodę dolnośląskiego. Kto poradzi sobie lepiej w takich warunkach?

Chrobry Głogów - Miedź Legnica 2:1