Clear Energy, postaw na zieloną energię, zapomnij o wysokich rachunkach za prąd

Artykuł sponsorowany Clear Energy
Pompy ciepła, proponowane przez Clear Energy, to urządzenia, które nie emitują do środowiska żadnych zanieczyszczeń. Dzięki temu są alternatywą dla tradycyjnych sposobów ogrzewania budynków. Ponadto chociaż pompy ciepła są zasilane energią elektryczną to większą część energii, bo nawet 80 proc., pobierają ze źródeł odnawialnych.

Pompa ciepła to przełomowy, energooszczędny system do ogrzewania, wytwarzania ciepłej wody użytkowej i chłodzenia, który zapewnia wyjątkową wydajność nawet przy ekstremalnych temperaturach zewnętrznych. System pomp ciepła to nowa generacja rozwiązań grzewczych wykorzystujących odnawialne, darmowe źródło energii do ogrzewania lub chłodzenia domu oraz do produkcji ciepłej wody użytkowej.

Pompa ciepła to urządzenie, które zmienia energię z powietrza, gruntu i wody na ciepło użytkowe. W porównaniu z konwencjonalnym ogrzewaniem elektrycznym i ogrzewaniem na paliwo kopalne, system jest bardziej energooszczędny i przyjazny dla środowiska.

Należy przypomnieć, że tradycyjne systemy grzewcze wykorzystywały głównie paliwa takie jak: gaz, olej i węgiel, ale paliwa te łatwo powodują zanieczyszczenie środowiska, emitują duże ilości dwutlenku węgla do powietrza i powodują globalne zmiany klimatyczne. System powietrznych pomp ciepła skutecznie zmniejsza zanieczyszczenie środowiska przy zachowaniu wysokiej efektywności energetycznej.

- Aby konsumenci mogli skorzystać z dobrego produktu, który jest na rynku muszą dowiedzieć się, że on istnieje – wyjaśnia Beata Radziwanowska, Clear Energy. - Muszą dowiedzieć się o korzyściach wynikających z posiadania pompy ciepła. Zrozumieć zasady działania. Dlatego prace związane z wprowadzaniem produktu na rynek związane są z budową i pozycjonowanie strony internetowej, aktywnym udziale w mediach społecznościowych jak Facebook czy Instagram, kolportażem materiałów reklamowych, artykułami w lokalnej prasowymi oraz portalach związanych z budownictwem. W obecnej sytuacji geopolitycznej bezpieczeństwo energetyczne każdego z nas jest bardzo ważne, dlatego przy współpracy z producentami i dystrybutorami bierzemy czynny udział w promowaniu rozwiązań, które uniezależnią nas od czynników zewnętrznych

Firma Clear Energy może poszczycić się nie tyko unikatową ofertą, ale też wieloma wyróżnieniami. „Firma godna zaufania" i „Rzetelna firma". „Najlepsi Oferteo 2020", „Najlepsi Oferteo 2021", „Najlepsi Oferteo 2022". W konkursie Najlepszy Sklep i Usługa Lata 2020 firma zajęła 3 miejsce. Została też zwycięzcą w „Nasze Dobre z Pomorza 2020" w kategorii Najlepsza Usługa, Fotowoltaika, Nasze Dobre z Pomorza 2021 w kategorii najpopularniejszy produkt za Instalacje Fotowoltaiczne. Jednak, jak podkreśla właściciel, największy kapitał to zadowoleni klienci, którzy polecają puługi firmy kontrahentom, znajomym, rodzinie i sąsiadom.

- Wykorzystujemy najnowsze specjalistyczne oprogramowania do projektowania systemów cieplnych pozwalające planować, projektować, dokonywać dynamicznej symulacji i kalkulacji efektywności cieplnej wraz z oszczędnością energii elektrycznej - Beata Radziwanowska. - Używamy specjalistyczny sprzęt termowizyjny do badań związanych z audytem energetycznym. Nieustanie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, możemy pochwalić się jako jedni z nielicznych w kraju posiadaniem certyfikatem z termografii budynków ITC Training Inrtoduction to Building Thermography Stockholm Sweden.

- Naszym priorytetem jest wdrożenie rozwiązań, które pozwolą na termomodernizację nie tylko budynków gospodarstw domowych lecz także dużych obiektów jak budynki wspólnot mieszkaniowych, firm, hotele, pensjonatów – kontynuuje Beata Radziwanowska. -Dla tego typu budynków proponowane będą głównie gruntowe pompy ciepła. Sytuacja geopolityczna i związany z nią kryzys energetyczny spowodowały, żel ucieczka od źródeł ciepła pochodzenia kopalnianego i zastępowanie ich odnawialnymi, ekologicznymi źródłami energii to jedyna słuszna droga.

Więcej na: www.clearenergy.pl

Clear Energy, postaw na zieloną energię, zapomnij o wysokich rachunkach za prąd

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Clear Energy, postaw na zieloną energię, zapomnij o wysokich rachunkach za prąd - Głos Koszaliński

Wróć na gp24.pl Głos Pomorza
Dodaj ogłoszenie