Czarni przegrali po dogrywce ze Śląskiem Wrocław w mistrzostwach Polski juniorów

W drugim spotkaniu finałów mistrzostw Polski juniorów we Wrocławiu Czarni Giełda Samochodowa Słupsk przegrali z tamtejszym Śląskiem po dramatycznym meczu 70:76 (18:17, 9:27, 23:12, 17:11, 3:9). O wyniku decydowała dogrywka.

To już drugie spotkanie słupszczan w dwa dni, w którym musieli grać dodatkowe pięć minut. W drugiej kwarcie słupszczanie przegrali wyraźnie, ale szarża po przerwie pomogła doprowadzić do remisu.

Po trójce Magnuszewskiego Pomorzanie przegrywali na trzy minuty przed końcem tylko 61:63, by wyjść na remis 67:67 na 84 sekundy przed końcowa syreną. A jeszcze dwukrotnie Magnuszewski rzucał za dwa i trzy - niecelnie. W dogrywce słupszczanie prowadzili już 70:69 (rzuty wolne Osińskiego), ale za pięć przewinien spadli Ścigała i Magnuszewski.

Najwięcej punktów dla Czarnych Giełda Samochodowa zdobył Robert Magnuszewski - 17.

W innym spotkaniu tej grupy TKM Włocławek wygrał z MKS MOS Pruszków 84:58.