Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
STK Czarni wygrali kolejne spotkanie. Tym razem okazali się...

Czarni wygrali z Polonią Leszno 90:84 (zdjęcia)

STK Czarni wygrali kolejne spotkanie. Tym razem okazali się lepsi od Polonii Leszno, z którą wygrali 90:84.

Słupszczanie od początku narzucili swój styl gry. Bardzo dobrze bronili, a w ataku byli niezwykle skuteczni. Goście starali się niwelować przewagę, ale podopieczni Cesnauskisa, pomysłowymi akcjami zaskakiwali obronę gości. Pierwszą połowę Czarne Pantery pewnie wygrały i wydawało się, że goście nie będą potrafili już wrócić do gry. Po przerwie koszykarze ze Słupska kontrolowali spotkanie. Polonia starała się raz po raz wrócić do gry, jednak słupszczanie na celne rzuty gości odpowiadali skutecznymi akcjami. Pod koniec meczu Czarni pokazali swoje doświadczenie i mimo naporu gości utrzymali przewagę i pewnie wygrali.

Najskuteczniejszy w Czarnych był Filip Małgorzaciak – autor 26 punktów (6x3). W zespole gości najwięcej punktów na swoim koncie zapisał Kamil Chanas – 22.

STK Czarni Słupsk – Polonia Leszno 90:84 (26:18, 22:15, 17:22, 25:29)
Czarni: Wyszkowski 4, Kordalski 10, Długosz 16, Małgorzaciak 26 (6), Pełka4, Jakubiak 13 (2), Dutkiewicz 3 (1), Janiak 8 (2), Fraś 6