Czarni zaprezentowali się słupskim kibicom (zdjęcia)

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/101] Następne

Czarni zaprezentowali się kibicom

Równo o godzinie 18 słupscy kibicie na stojąco przywitali nowy zespół Czarnych, długo oklaskując każdego z zawodników. PO prezentacji nadszedł czas na towarzyskie spotkanie z kołobrzeska Kotwicą.

Pierwsza kwarta to dużo niedokładności z obydwu stron. Szybciej nerwy opanowali jednak gospodarze i głównie rzutami za trzy punkty budowali swoją przewagę. W ostatniej akcji pierwszej części meczu z za łuku trafił kapitan Patryk Pełka i Czarne Pantery prowadziły 23 do 19.

Druga kwarta to popisowa gra podopiecznych Mantasa Cesnauskisa. Za trzy trafiali Janiak, Jakubiak oraz Małgorzaciak. Słupszczanie szybko odskoczyli na 20 punktów i cały czas kontrolowali przebieg gry.

Druga połowa nie przyniosła żadnych zmian. Czarni dominowali i nie pozwalali Kotwicy na zbyt wiele. Świetnie grał Hubert Wyszkowski, a cały zespół perfekcyjnie spisywał się w obronie.

W końcówce meczu swoje pierwsze punkty dla drużyny zdobył najmłodszy w zespole Cezary Jankowski. Ostatecznie Czarni wygrali 78:50.