Czubak nie zatrzymuje się. Zwycięstwo Bytovii w Katowicach

W trzeciej kolejce II ligi, Bytovia Bytów wygrała z GKS w Katowicach 2:1 (1:0). W trzecim kolejnym meczu bramkę zdobył Karol Czubak, były napastnik Jantara.

Do siatki trafił w 6. minucie. Gospodarze wyrównali w 71 minucie za sprawą Marcina Urynowicza. Goście odpowiedzieli osiem minut potem trafieniem Michała Rutkowskiego. Bytovia kończyła mecz w dziesiątkę. W 90 minucie drugą żółta kartkę obejrzał Adrian Kwiatkowski. Przypomnijmy, że 2:1 w Katowicach, Bytovia wygrała przed dwoma miesiącami w pierwszej lidze. Wynik ten spowodował wtedy spadek obu tych drużyn.

Skład Bytovii: Ryngwelski - Deleu, Bąk, Kawula, Liberacki (45 Rutkowski), Wasiak (46 Bielawski), Feruga, Lech, Kwiatkowski, Hołtyn (77 Giel), Czubak (80 Janik).