Głos Pomorza

Daj pieskom pospacerować, czyli akcja słupskiej młodzieży (zdjęcia)

Uczniowie i nauczyciele Technikum Weterynarii i Medycznego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku zorganizowali akcję

Daniel Stawski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/23] Następne

Daj pieskom pospacerować, czyli akcja słupskiej młodzieży (zdjęcia)

Uczniowie i nauczyciele Technikum Weterynarii i Medycznego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku zorganizowali akcję „Daj pieskom pospacerować”. W jego ramach uczniowie słupskiej szkoły spacerowali z psami, które trafiają do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Portowej w Słupsku.

- W większości schronisk ciągle brakuje pomocy przy wyprowadzaniu psów. Nierzadko psy mają okazję wyjścia z boksu tylko raz w tygodniu i zwykle nie potrafią chodzić na smyczy.

– mówi Monika Skwarek, nauczyciel w Technikum Weterynarii przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku, organizator przedsięwzięcia.
To kolejne przedsięwzięcie uczniów Technikum Weterynarii i Medycznego Liceum Ogólnokształcącego przy ZSI w Słupsku kierujące uwagę na kwestię prozdrowotną zwierząt. Wcześniej uczniowie tych placówek organizowali, m.in. wielokrotne bezpłatne badania akcji serca dla psów i kotów w słupskim Gabinecie Weterynaryjnym Tygrysek.

Zobacz także: Joanna Krupa promuje w Słupsku adopcję zwierzątPolecamy