Dani Alves zmienia zeznania. Przyznaje się już do stosunku,...

  Dani Alves zmienia zeznania. Przyznaje się już do stosunku, ale wciąż zaprzecza gwałtowi

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Sportowy24

  Dani Alves przyjmuje nową linię obrony w oskarżeniu o gwałt

  Dani Alves przyjmuje nową linię obrony w oskarżeniu o gwałt ©EPA/PAP

  Brazylijski gwiazdor Dani Alves przyznał, że zdradzał swoją żonę. Ponadto były obrońca FC Barcelony potwierdził, że doszło do zbliżenia seksualnego jego z dziewczyną z nocnego klubu „Sutton”, ale zaprzecza oskarżeniom o gwałt.
  Dani Alves przyjmuje nową linię obrony w oskarżeniu o gwałt

  Dani Alves przyjmuje nową linię obrony w oskarżeniu o gwałt ©EPA/PAP

  Adwokat Daniego Alvesa zaapeluje o zmianę środka zabezpieczającego  W piątek, 27 stycznia w sprawie 39-letniego Daniego Alvesa zabrał głos jego nowy prawnik Cristobal Martell, który w Hiszpanii jest uważany za prestiżowego adwokata, który bronił już między innymi w sprawach malwersacji finansowych byłe gwiazdy FC Barcelony – Lionela Messiego, Neymara czy Carlesa Puyola.

  Martell zażądał wszystkich zeznań i dowodów przeciwko swojemu klientowi w celu dokładnego zbadania sprawy. Przygotowuje się do apelacji o zmianę środka zabezpieczającego.

  Adwokat Daniego Alvesa buduje nową linię obrony oskarżonego  Adwokat wyjaśnił też dziennikarzom, że Dani Alves kilkakrotnie zmieniał zeznania, ponieważ chciał ukryć fakt niewierności przed żoną Joaną Sanz. „Marca” zauważyła, że ​​w ten sposób Martell buduje nową linię obrony, starając się udowodnić, że stosunek seksualny był dobrowolny.

  Żona skasowała z Instagrama wszystkie zdjęcia z Danim Alvesem  Joana Sanz, żona piłkarza, początkowo wspierała Daniego Alvesa, ale ostatnio usunęła z Instagrama wszystkie zdjęcia z oskarżonym o gwalt mężem, a także wszelkie wzmianki o nim. Hiszpanka modelka skasowała z portalu nawet zdjęcia ze ślubu.

  Sanz poślubiła Daniego Alvesa w 2017 roku. Wcześniej najbardziej utytułowany obecnie zawodnik na świecie (sięgnął w karierze ze swoimi zespołami aż po 46 trofeów) był żonaty z Dinorą Santaną (od 2008 do 2011 roku), z którą ma dwoje dzieci.

  Dziewczyna, która oskarżyła Daniego Alvesa o gwałt, odmówiła odszkodowania i chce, aby oprawca pozostał w więzieniu. Brazylijczykowi grozi od 4 do 12 lat więzienia.

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo