David Garrett, światowej klasy skrzypek, ogłasza nową światową trasę koncertową - UNLIMITED - GREATEST HITS - LIVE. W Polsce jego koncerty odbędą się w 2019 roku w Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Bilety dostępne będą od 9 listopada br.

David Garrett od początku swojej kariery nie ograniczał się do jednego stylu muzycznego. Stąd UNLIMITED ("NIEOGRANICZONY") jest czymś więcej niż tytułem trasy, to jego osobista filozofia życia. Tworzy nie tylko nowe kompozycje, ale także nowe aranżacje muzyki klasycznej. Jego repertuar, w którym pojawiają się zarówno interpretacje rockowych hitów, takich jak ”Purple Rain","Smells Like Teen Spirit", "Nothing Else Matters" czy "November Rain”, jak również klasyczne melodie, jak 5. symfonia Beethovena czy „Clair de Lune” Debussy'ego, zapewniają mu szerokie grono fanów.

Po swoich koncertach "EXPLOSIVE LIVE", które zagrał w 2016 i 2017 roku David Garrett wraca do Polski z nowym programem. Bilety na trasę UNLIMITED - GREATEST HITS - LIVE trafią do sprzedaży 9 listopada. Można będzie je kupić na stronie www.eventim.pl oraz we wszystkich punktach sprzedaży Eventim.

"Niezwykle cieszę się z trasy UNLIMITED - GREATEST HITS - LIVE , która odbędzie się w 2019 roku i bardziej niż kiedykolwiek chcę zabrać moich fanów w ekscytującą podróż muzyczną" - mówi David Garrett. – "Wraz z moim zespołem, moimi przyjaciółmi i fanami chcę świętować muzykę i ostatnie dziesięć lat".

Przez ponad dekadę swojej międzynarodowej kariery David Garrett prześcigał się w ilości zagranych koncertów i sprzedanych biletów – podczas trasy EXPLOSIVE LIVE sprzedano ponad 400 000 biletów w 20 krajach! David Garrett, nazywany Paganinim wśród gwiazd muzyki pop i Jimi Hendrixem wśród skrzypków, jest muzykiem, która zaciera granice między Mozartem i Metallicą. Chwalony jest za pionierski dla współczesnej publiczności trend, ale także za wirtuozerię. David odnajduje się w każdej muzycznej roli, wykonuje najbardziej zawiłe kompozycje klasyczne z najlepszymi na świecie dyrygentami i orkiestrami, jednak gra również najbardziej emocjonuje hity rocka stadionowego. Podziwiany przez miliony fanów na całym świecie, David Garrett sprzedał dotąd miliony biletów i zdobył 24 złote i 16 platynowych nagród w miejscach tak różnorodnych jak Hongkong, Niemcy, Meksyk, Tajwan, Brazylia, Singapur i wiele innych.

Nie przegap ekscytującego wieczoru z Davidem Garrettem i jego zespołem! Dzięki UNLIMITED - GREATEST HITS - LIVE będziesz świadkiem nie tylko wyjątkowego, rocznicowego programu, ale także usłyszysz najlepsze rockowe melodie, ballady i, oczywiście, odrobinę wykwintnej muzyki klasycznej. Nie wahaj się, zdobądź bilety na show roku!

DAVID GARRETT & HIS BAND – “UNLIMITED – GREATEST HITS – LIVE” World Tour 2019

  • 04.10.2019 - Kraków Tauron Arena Kraków
  • 05.10.2019 - Łódź Atlas Arena
  • 06.10.2019 - Gdańsk Ergo Arena