Dobre występy motocrossowców z Człuchowa

(fen)
Dobre występy motocrossowców z Człuchowa Fot. archiwum

Motocrossowiec człuchowskiego Auto-Moto Klubu Poltarex Maciej Zdunek był dwa razy drugi w Mx2 w Lipnie, w kolejnej rundzie indywidualnych mistrzostw Polski. Blisko podium był Arkadiusz Mańk. Zajął czwarte miejsce w pierwszym biegu.

W drugim wyścigu finiszował na piątej pozycji. W klasyfikacji generalnej (po trzech rundach: Radom, Gdańsk, Lipno) Mańk zajmuje trzecią lokatę - 102 pkt. Zdunek jest piąty i ma 86 pkt. Prowadzi Karol Kędzierski (Cross Lublin) - 131 pkt.

W Mx85 dobrze zaprezentował się Leszek Jasiński. Człuchowianin dwa razy był drugi i w sumie zdobył 44 pkt. Dzięki temu Jasiński umocnił się na fotelu lidera w klasyfikacji generalnej. Drużynowo człuchowianie mają szansę na pierwszy tytuł mistrza Polski. Aktualnie prowadzą z dorobkiem 865 pkt.
W niedzielę człuchowscy motocrossowcy startować będą w Bartoszycach.