Druga w tym sezonie porażka koszykarzy Energa Markos [ZDJĘCIA]

Agnieszka Żukowska
W ramach koszykarskich zmagań ligi województwa pomorskiego kadetów U15, hala Zespołu Szkół Sportowych przy ulicy Banacha w Słupsku, była świadkiem drugiej w tym sezonie porażki drużyny Energa Markos..

W starciu z gdyńską drużyną Maximus słupszczanie ulegli 62:65. Od pierwszych minut goście konsekwentnie realizowali założony plan na zwycięstwo. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 10:20. Druga i kolejne części gry co prawda należały do gospodarzy, ale zbudowaną przewagę utracili w kwarcie IV, której nie zdołali już odbudować (II 18:12, III 25:15, IV 9:18). Trener zespołu Daniel Orzechowski