Drutex Bytovia Bytów- Nielba Wągrowiec 3:0 (wideo,zdjęcia)

Paweł Sikorski
Dawid Retlewski zdobył dwa gole dla Bytovii.
Dawid Retlewski zdobył dwa gole dla Bytovii. Łukasz Capar
Ekipa Waldemara Walkusza wygrała kolejny mecz w II lidze (gr. zachodnia). Tym razem trzy punkty zostały zdobyte po meczu z Nielbą Wągrowiec.
Bytovia Bytów - Nielba Wągrowiec.Bytovia Bytów - Nielba Wągrowiec.

Bytovia Bytów - Nielba Wągrowiec.

Dwie bramki dla drużyny gospodarzy zdobył Dawid Retlewski. Najpierw w 15. minucie celnie główkował po dośrodkowaniu Pięty.

ZAPIS RELACJI Z MECZU

Trzy minuty później było już 2:0. Kolejny raz asystował Pięta, a Retlewski pokonał Wosickiego strzałem w długi róg.

W 88. minucie na placu gry pojawił się Brazylijczyk Adivano. Jego wejście okazało się strzałem w dziesiatkę. W pierwszej akcji zawodnik z Ameryki Południowej ustalił wynik spotkania na 3:0.

Bytovia Bytów - Nielba Wągrowiec 3:0 (2:0)