MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Drutex nagrodzony na targach Budma w Poznaniu

WF
Stoisko spółki Drutex na targach Budma w Poznaniu. Miało powierzchnię 300 metrów kw.
Stoisko spółki Drutex na targach Budma w Poznaniu. Miało powierzchnię 300 metrów kw. Fot. Drutex
Bytowski Drutex zdobył prestiżowe wyróżnienie za aranżację swojego stoiska na targach Budma w Poznaniu. To nagroda Acanthus Acant.

Nagroda Acanthus Aureus, czyli Złoty Akant, jest przyznawana na Międzynarodowych targach Poznańskich od 2003 roku. Genezą nazwy jest połączenie dwóch słów: Acanthus kojarzący się z klasycznymi wzorcami w architekturze oraz Aureus oznaczające najwyższe laury niemal w każdej dziedzinie życia. Celem przyznawanej nagrody jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, sprzyjających bezpośredniej komunikacji z klientem i jednocześnie podkreślających pozytywny wizerunek firmy.

W tym roku tą nagrodę przyznano bytowskiemu Drutexowi. Wyjątkowa aranżacja podkreślająca obchody 35-lecia istnienia firmy została doceniona przez kapitułę, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.

Drutex przygotował na targi Budma stoisko o powierzchni aż 300 metrów kwadratowych. Jest to jedna z największych ekspozycji na tych targach. Na stoisku zainstalowano imponujących rozmiarów ekran ledowy prezentujący wizualizacje i zdjęcia Drutex, a nad eleganckimi ekspozytorami z produktami firmy zamontowano efektowną instalację. Wykorzystana kolorystyka czerni i bieli w połączeniu z elementami roślinnymi i rozproszonym światłem budują atmosferę elegancji. Stworzono przyjazną przestrzeń służącą do ekspozycji produktów z umiejętnie wkomponowaną w całość strefą do spotkań i rozmów.

Stoisko Drutex na targach Budma otrzymało nagrodę Acanthus Aureus już po raz kolejny. Poprzednio nagrodę za najlepiej zaprojektowaną przestrzeń wystawienniczą firma otrzymała w 2019 r.

- Nasze stoiska od lat są nagradzane na targach budowlanych w Europie. W roku, w którym obchodzimy jubileusz 35-lecia, nie mogło być inaczej. Przyznane wyróżnienie jest dowodem na to, że nasi architekci w projektach doskonale odzwierciedlają charakter naszej firmy oparty na nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązaniach, wysokiej jakości i elegancji - powiedział Adam Leik, dyrektor ds. marketingu Drutex S.A.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury odbywają się w Poznaniu w dniach 4-7 lutego. To wydarzenie skupiające całą branżę budowlaną. Targi prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy To czas premier rynkowych, nowości technologicznych, zdobywania nowych kontaktów biznesowych i kontraktów warunkujących rozwój.

Na poznańskiej wystawie Drutex prezentował systemy okienno-drzwiowe z PVC, drewna i aluminium, a także własne systemy rolet, w tym nowość na rynku rolety ze skrzynką styropianową. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również inteligentne systemy zarządzania i kontroli dostępu.

Drutex zdobył niedawno także inne wyróżnienie. Miesięcznik Builder po raz kolejny nagrodził bytowską spółkę tytułem Budowlanej Firmy Roku 2019. Natomiast Leszek Gierszewski, twórca i prezes firmy, otrzymał tytuł Osobowość Branży 2019.

- W tym roku Drutex obchodzi swoje 35-lecie. Cieszę się, że ten jubileuszowy rok rozpoczął się przyznaniem nam tak prestiżowych wyróżnień. Są one potwierdzeniem, że konsekwentna strategia, inwestycje w innowacyjne produkty oraz nowoczesne powierzchnie produkcyjne i park maszynowy, a także budowanie pozycji marki na rynkach międzynarodowych, przynoszą rezultaty - powiedział Leszek Gierszewski, prezes Drutex S.A.

Zobacz także: Ruszyła budowa węzła transportowego. Dworzec w Bytowie

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza