Drutex-Bytovia Bytów - Elana Toruń 3:0 (1:0) (zdjęcia)

(fen, krab)
Krzysztof Głowinkowski
Piłkarze Bytovii zasłużenie wygrali tak wysoko z Elaną Toruń na własnym stadionie. Przeciwnik nie potrafił sklecić akcji i niemal w ogóle nie strzelał celnie na bramkę bytowian. Dzięki temu zwycięstwu Drutex-Bytovia zachowuje fotel lidera II ligi zachodniej.
Drutex-Bytovia Bytów - Elana Toruń 3-0Drutex-Bytovia Bytów - Elana Toruń 3-0

Drutex-Bytovia Bytów - Elana Toruń 3-0

Drużyna z Bytowa od początku narzuciła przyjezdnym swoje tempo gry. Kilka pierwszych groźnych akcji zepchnęło gości do obrony. Pierwsza bramka padła w 22 minucie spotkania z pięknego strzału Kajcy z wolnego w samo okienko bramki Elany.

Pierwsza polowa zakończyła się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy, którzy posiadali inicjatywę i częściej zagrażali bramce przeciwnika. Goście tylko sporadycznie wyprowadzali kontry i nie oddali żadnego strzału w światło bytowskiej bramki.

W drugiej połowie Bytovia znów rzuciła się do ataku. Kaganek i Kowalski w pierwszych dziesięciu minutach drugiej połowy podwyższają wynik do 3:0 dla gospodarzy, którzy mieli jeszcze wiele szans na podwyższenie wyniku.