Drutex-Bytovia Bytów - Gwardia Koszalin 1:1 (1:1)

fen
Zawodnicy trenowani przez Waldemara Walkusza solidnie przygotowują się do rundy wiosennej. archiwum
W niedzielę w Bytowie Drutex-Bytovia osiągnął remis z trzecioligową koszalińską Gwardią 1:1 (1:1). W pierwszej połowie gra była wyrównana.

Koszalinianie stworzyli więcej sytuacji podbramkowych. Po przerwie przewaga była po stronie bytowian. Miejscowi zawodzili strzelecko. Gwardziści nastawili się na kontry i utrzymanie remisu.

Bramki: 0:1 Damian Więckowski (1), 1:1 Patryk Ciężkowski (15)

Drutex-Bytovia: Oszmaniec - Pufelski, Wróbel, Cierson, Chomiuk, Ambroziak, Kajca, Waleszczyk, Szkup, Bryndal, Ciężkowski oraz Gostomski - Zejglic, Nałęcz, Szmidke, A. Kobiella, Kowal, Neścior, Kwiatkowski, Laskowski, Brzeziański.