Drutex-Bytovia Bytów - Jarota Jarocin 1:3 (ZDJĘCIA)

(krab)
Archiwum
Pierwszej porażki w tym sezonie doznali piłkarze bytowskiego zespołu. Po słabej grze na własnym stadionie przegrali 1:3 z niżej notowanym zespołem z Jarocina.

Bytovia Bytów - Jarota Jarocin

Bytowianie przegrywali już od pierwszej minuty spotkania, obrońcy zagapili się i Damian Pawlak z Jaroty pewnie umieścił piłkę w bramce. Przed końcem pierwszej połowy Bytovia wyrównała i wszystko wskazywało, że lider II ligi od tej chwili będzie już kontrolował spotkanie.

Tak się jednak nie stało. Ten sam Pawlak w 58 minucie znów zdobył gola dla Jaroty. Trener Bytovii Waldemar Walkusz postanowił jednocześnie wymienić aż trzech zawodników. Pokerowa zmiana jednak pogorszyła tylko sytuację, bo dwie minuty później Jarota prowadziła już 1:3.

Niespodzianka stała się faktem. Bytovia, która w tym sezonie nie przegrała jeszcze meczu i zajmowała pierwsze miejsce w tabeli niespodziewanie uległa Jarocie, która z kolei jeszcze nie wygrała meczu w tej rundzie.