Drutex-Bytovia Bytów na fali. Wygrała w "10" z Podbeskidziem

(stan)
Drutex-Bytovia Bytów wygrała na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:0. To drugie zwycięstwo Bytovii w tym sezonie.

Drutex-Bytovia bardzo dobrze rozpoczęła nowy sezon ligowy. W poprzednich rozgrywkach miała walczyć o awans do Lotto Ekstraklasy, a dopiero po barażach utrzymała się w pierwszej lidze. Teraz już zupełnie inaczej, bo podopieczni trenera Adriana Stawskiego mają komplet punktów po dwóch kolejkach i wraz z Odrą Opole są na czele tabeli.

Bytovia nie miała łatwego rywala, bo walczyła w Bielsku-Białej z Podbeskidziem. W pierwszej połowie kibice nie zobaczyli goli, a na początku drugiej połowy sytuacja zespołu z Bytowa stała się jeszcze trudniejsza. Za faul poza polem karnym czerwoną kartką ukarany został Andrzej Witan. Do bramki wszedł Mateusz Oszmaniec, który zastąpił Bartosza Biela. Drutex-Bytovia pokazała charakter grając w osłabieniu, a Michał Stasiak i Sławomir Duda strzelili bramki na wagę jakże cennych trzech punktów. Ta wygrana na pewno podbuduje Bytovię przed środowym meczem Pucharu Polski, w którym podejmie w Bytowie ekstraklasową Lechię Gdańsk.

Neymar wyleciał z Barcelony do Paryża. Jego ojciec na lotnisku nie chciał przyznać, że musiał przekonywać 25-latka do transferu. "Taka była wola mojego syna"[/b]

Associated Press/x-news

Materiał oryginalny: Drutex-Bytovia Bytów na fali. Wygrała w "10" z Podbeskidziem - Dziennik Bałtycki