Drutex-Bytovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Mecz w sobotę

[email protected]
Zespół Druteksu-Bytovii wydaje się, że kryzys ma już za sobą. W poprzedniej kolejce po długiej przerwie bytowianie w końcu wygrali mecz w I lidze, pokonując Stomil Olsztyn 1:0. Wysoka porażka jak w spotkaniu z Chojniczanką nie powinna się zatem powtórzyć. Spotkanie z Podbeskidziem będzie okazją do podziękowania Czarnym Wilkom za bardzo emocjonujący 2017 rok. Łukasz Capar
W sobotę o 18.00 Drutex zagra z Podbeskidziem.

Po raz ostatni w rundzie jesiennej kibice Druteksu-Bytovii będą mogli oklaskiwać swoich ulubieńców. W sobotę o godz. 18.00 zespół trenowany przez Adriana Stawskiego podejmie niedawnego spadkowicza z ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Zespół gości po spadku wyraźnie nie może się odbudować. W poprzednim sezonie zajął dopiero ósme miejsce. Teraz również zajmuje bardzo niskie jak na aspiracje miejsce w tabeli.

W poprzednim sezonie w Bytowie w meczu tych zespołów wygrali goście 2:0 po bramkach Tomasza Podgórskiego oraz Roberta Demjana.

Oglądaj także: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa 1:3 (trener Bytovii po meczu) -wideo archiwum