Dużo więcej niż okna

Artykuł sponsorowany MS więcej niż Okna
Uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i nieustanne udoskonalanie produktów – to według firmy MS więcej niż OKNA, słupskiego producenta okien i drzwi – przepis na sukces. Dlaczego, mimo niemal 30-letniego doświadczenia w tworzeniu stolarki, przedsiębiorstwo wciąż stawia na rozwój i innowacje? Bo dobra jakość, zwłaszcza w budownictwie, to wartość nie do przecenienia. Dowodem na to jest choćby niedawno nawiązana współpraca z lokalnym deweloperem – DZP INVEST Rafał Kierecki.
Marka MS więcej niż OKNA i proponowane przez nią produkty od lat są synonimem najwyższej jakości. A że miano lidera branży stolarki otworowej zobowiązuje – słupska firma nieustannie pracuje nad kolejnymi innowacjami podnoszącymi walory użytkowe i estetyczne proponowanych rozwiązań. Wszystko po to, by oferowane okna zawsze spełniały oczekiwania klientów i służyły bezawaryjnie przez długie lata.

Chcemy być coraz lepsi

W ostatnich latach w przedsiębiorstwie wprowadzono szereg zmian zmierzających do podniesienia jakości i wprowadzenia proekologicznych procedur. Produkcja została przeniesiona do nowej hali produkcyjnej przy ul. Portowej 16, gdzie uruchomiono kolejne maszyny. I tak warto wspomnieć o realizowanej na najnowocześniejszych robotach Graf Synergy technologii zgrzewu bezwypływkowego, która pozwala na łączenie profili bez najmniejszych śladów obróbki mechanicznej. Nowa, wąska spoina jest znacznie mniej widoczna niż tradycyjny sposób łączenia na kształt litery "V". Z kolei uruchomiona jesienią 2019 roku maszyna włoskiej marki FOREL umożliwia jeszcze lepszą obróbkę szyb, które stają się bardziej odporne na samoistne pękanie.

Ale to nie wszystko. Specjaliści MS więcej niż OKNA wprowadzili również szereg "drobniejszych" innowacji, a wśród nich – nowe kolory okien, wytrzymalsze okucia i nowe możliwości w zakresie coraz popularniejszych przeszkleń wielkogabarytowych.

Wszystkie okna marki MS charakteryzują się świetnymi parametrami izolacyjności cieplnej i akustycznej. Podobnie jak przesłony zewnętrzne – rolety more solutions i żaluzje mSun, mogą być zintegrowane z systemami domów inteligentnych.

Lokalna współpraca

Okna i drzwi produkowane przez MS więcej niż OKNA doceniane i montowane są dziś w całym kraju, a także poza jego granicami – m.in. w Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Wielu zadowolonych klientów Grupa MS ma również na Pomorzu. Warto tu wspomnieć choćby o realizowanej właśnie inwestycji INDIVIDUAL przy ul. Łotewskiej w Słupsku. Osiedle charakteryzować będzie niska zabudowa i specjalnie stworzony dla przyszłych mieszkańców park zieleni. Zabudowa bliźniacza i nowoczesne budynki wielorodzinne stworzyć mają zamkniętą enklawę, która harmonijnie wkomponuje się w sąsiadujące otoczenie. Wszystko po to, by stworzyć miejsce przyjazne do życia – kameralne, ciche i bezpieczne. Jednym z elementów osiedla będą ciepłe okna MS więcej niż OKNA.

- Zdecydowaliśmy się na zastosowanie w budynkach mieszkalnych INDIVIDUAL stolarki MS więcej niż OKNA nieprzypadkowo. Zależało nam, by mieszkańcy osiedla mogli znaleźć tu wszystko co najlepsze. Projekty tworzyli uznani architekci, a podczas budowy korzystamy z najlepszych materiałów. Stawiamy na bardzo spójną koncepcję zakładającą obecność wszystkich udogodnień, jakie potrzebne są w codziennym życiu – rodzin, singli, osób młodych i starszych. Najlepsza stolarka, jaką proponuje MS więcej niż OKNA chronić będzie przed chłodem, deszczem i wiatrem, a także… ewentualnymi włamywaczami. I tak, ta lokalna współpraca pozwoliła w naturalny sposób uzupełnić naszą wizję osiedla idealnego. – wyjaśnia Rafał Kierecki, z firmy DZP INVEST w Słupsku.

O tym, jak będzie się prezentować stolarka MS więcej niż OKNA w budynkach przy ul. Łotewskiej, już dziś można się przekonać na stronie dewelopera: http://dzpinvest.pl/dzp-invest-deweloper-slupsk/oferta/individual. Osiedle to jest dobrym przykładem coraz silniejszego trendu budownictwa szukającego zdrowego balansu między wyzwaniami jakie stawia przed nami nowoczesność i potrzebą spokoju i komfortu, jaką ma każdy z nas. Jest również dowodem na dynamiczny rozwój naszego regionu, który – mamy nadzieję – będzie trwał nadal.

Dużo więcej niż okna


http://www.ms.pl/
Dodaj ogłoszenie