Dwa mecze z Kolbudami w Pomorskiej lidze Młodzików Młodszych .

red
W ten weekend nasza drużyna rozgrywała dwa mecze z UKS Bryza Kolbudy.

W sobotnim wyjazdowym spotkaniu gospodarze po pierwszej części meczu przejęli kontrolę nad wynikiem spotkania, dzięki dobrej obronie zespołowej.

Nasz zespół nie mógł złapać rytmu i przewaga drużyny z Kolbud rosła.Ostateczny wynik spotkania 78:55 .
Najskuteczniejsi zawodnicy zespołu Piotr Pietraś 24 pkt, Filip Mazur 17 pkt

W niedzielę drużyna Energa JS przekładnie wyszła na parkiet zmotywowana i przebieg meczu był zupełnie inny niż dzień wcześniej. Po pierwszej kwarcie wygrywali 15:11, dzięki walce i zaangażowaniu zawodników do przerwy wynik był wyrównany 27:29 . Niestety w końcówce spotkania zabrakło trochę szczęścia i ostatecznie goście wygrali to spotkanie 61:69.
Najskuteczniejsi zawodnicy: Piotr Pietraś 34 pkt, Filip Mazur 11 pkt