Dwie bramki i zwycięstwo Gryfa Słupsk w Koszalinie

sten
Dwie bramki i zwycięstwo Gryfa Słupsk w Koszalinie fot. dawid jaśkiewicz
W towarzyskiej grze, IV-ligowy Gryf Słupsk wygrał w Koszalinie z III-ligową Gwardią 2:0 (0:0).

W pierwszych 20 minutach Gwardia miała przewagę. Szybko grali, agresywnie, ale gryfici stawiali opór. Potem Zieliński z wolnego trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Po przerwie na Zieliński lewą stroną ściął do pola karnego i był faulowany. Dobrą akcję zrobił Więckowski i dograł do Słowińskiego, który nie trafił do siatki. Potem znów Słowiński chybił z 5 metra. Kolejnej okazji nie wykorzystał Mikołajczyk (akcja Dąbrowskiego). Wynik ustalił strzałem z 20 m w dolny róg Majcher.

Gwardia Koszalin - Gryf Słupsk 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Tomasz Piekarski (60-karny), 0:2 Marcjan Majcher (84-wolny)

Gwardia Koszalin: Hencel - Bachleda, Sulima, Krauze, Pytlewski, Grela, Ryczowski, Bazgier, Hendryk, Bać, Stankiewicz oraz Boczek.
Gryf Słupsk: Bielańczuk - testowany, testowany, Wandzio, Więckowski, Ronowski, Majcher, Piekarski, Dąbrowski, Zieliński, Słowiński oraz testowany, Lutkiewicz, Parzych, D.Mikołajczyk.