Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 95:86 (zobacz zdjęcia)

Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 95:86
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 95:86 Fot. Łukasz Capar
Kolejny wygrany mecz w wykonaniu słupskiego zespołu Energi Czarnych. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze spotkania.
Energa Czarni Slupsk - Anwil Wloclawek

Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek

Energa Czarnych Słupsk - Anwil Włocławek 95:86 kwarty: 22:27, 34:10, 18:21, 21:28

Kolejny znakomity mecz Czarnych. W drugiej kwarcie wręcz rozbili rywali znakomitą obroną i zabójczymi kontrami. W tej kwarcie Czarni zdobyli 20 punktów z rzędu nie tracą żadnego.
Znakomte wejście miał Wojciech Szawarski i tradycyjnie Mantas Cesnauskis. Świetnie zagrał duet podkoszowy Davis-Oakes.
Później Czarni kontrolowali mecz nie pozwalając Anwilowi na zbyt wiele. W czwartej kwarcie było nawet 88:66 dla słupszczan. Rozluźnienie gospodarzy w ostatnich trzech minutach wykorzystali goście, którzy ambitnie dążyli do zmniejszenia rozmiarów porażki.
Czarni w I rundzie części zasadniczej rozgrywek mają do rozegrania jeszcze tylko jeden mecz, z Polonią w Warszawie. Niepokonaną na własnym boisku. Czarni mają jak dotąd znakimity bilan 9 zwycięstw i tylko jedną porażką. Są zdecydowanym liderem rozgrywe TBL.

Więcej w poniedziałkowym, papierowym wydaniu "Głosu Pomorza".

Obejrzyj galerię zdjęć Łukasza Capara.

Czarni: Cameron Bennerman 18(2), Bryan Davis 16, Mantas Cesnauskis 14(3), Wojciech Szawarski 10(2), Zbigniew Białek 9, Jerel Blassingame 8, Chis Oakes 6, Paweł Leończyk 6, Krzysztof Roszyk 4, Hubert Pabian 3(1), Patryk Przyborowski 1.

Anwil: Eric Hicks 20, Dardan Berisha 15(3), Andrzej Pluta 15(1), Nikola Jovanović 11 (1), Chris Thomas 9, D.J. Thompson 7(1), Paul Miller 5(1), Łukasz Majewski 4, Stipe Modrić 0.