Energa Czarni Słupsk - Asseco Prokom Gdynia 65:111 (zobacz zdjęcia)

Michał Szymajda [email protected]
Ostatni mecz Czarnych Słupsk w tym sezonie.
Ostatni mecz Czarnych Słupsk w tym sezonie. Fot. Łukasz Capar
Drużyna Energa Czarni Słupsk zakończyła swoją przygodę w play-offach trzecią z rzędu porażką z liderem rozgrywek, Asseco Prokomem Gdynia.
Ostatni mecz Czarnych w tym sezonie

Dla Czarnych to już koniec sezonu. Wcześniej wyczuli to chyba kibice, których niewielu zjawiło się w słupskiej Hali Gryfia.

O ile dwie pierwsze kwarty były w wykonaniu słupskiej drużyny niezłe, o tyle druga połowa meczu nie pozostawiła złudzeń co do siły gdyńskiej drużyny. Świadczy o tym wynik: aż 111:65 na korzyść drużyny z Trójmiasta.

Trener Czarnych, Dainius Adomaitis po spotkaniu powiedział iż żałuje, że sezon dla Czarnych zakończył się tak prędko.

Energa Czarni Słupsk zajęli w tabeli 8 miejsce. Asseco spotka się teraz ze zwycięzcą spotkania Trefl Sopot - Turów Zgorzelec.