Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W ramach zmagań ligi województwa pomorskiego U 13, w...

Energa Frages Słupsk pokonała UKS JAR Elbląg 180:43 (zdjęcia)

W ramach zmagań ligi województwa pomorskiego U 13, w niedzielne przedpołudnie w hali sportowej przy ulicy Zaborowskiej w Słupsku, zawodnicy Energa Frages rozgromili drużynę UKS JAR Elbląg. Od pierwszych minut było wiadomo, że to słupszczanie rządzą na parkiecie. Pod okiem Trenera Przemysława Słapika, z minuty na minutę zwiększali prowadzenie, ostatecznie osiągając wynik 180:43. Kolejne wysokie zwycięstwo tej drużyny przypieczętowało pierwsze miejsce w tabeli ligi województwa pomorskiego piłki koszykowej chłopców w roczniku 2007.

Dla słupskiej drużyny punkty zdobyli: Michał Kozioł 31, Nikodem Oleksy 27, Kajetan Kosicki 24, Oliwier Grad 23, Filip Kubiś 20, Jakub Powroźnik 16, Maksym Strzałkowski 13, Nikodem Huk 8, Dominik Lis 6, Jacek Graużenis 4, Alex Jursza 4, Julian Wincza 4.