Energa Laminopol Słupsk przegrała z Gdyńską Akademią Koszykówki [ZDJĘCIA]

Red
W rozgrywkach o mistrzostwo woj. pomorskiego w kategorii U 17, juniorzy Energii Laminopol nie sprostali Gdyńskiej Akademii Koszykówki.

Pierwsza kwarta należała do gospodarzy (18:10). Jednak w drugiej części podopieczni trenera Mirosława Lisztwana zaskoczyli gdynian mocną obroną. Gospodarze mieli problemy z konstruowaniem akcji i słupscy zawodnicy odrabiali straty. Drugą kwartę wygrali 20:11 i do przerwy prowadzili 30:29. Po długiej przerwie zawodnicy z Gdyni zaczęli wykorzystywać przewagę fizyczną nad słupszczanami oraz szerszy skład i różnica punktowa powoli rosła na ich korzyść. Wygrali zdecydowanie drugą połowę i mecz zakończył się wynikiem 85:52 dla Gdyńskiej Akademii Koszykówki.